Медицина — РІО Бердичів

Вівторок, 16 Січня

Увійти

Зареєструватися


Медицина

Эффективное лечение по разумной цене – найти такое сочетание медицинского обслуживания можно в клиниках Израиля. Конечно, можно потратить больше денежных средств на американских и западноевропейских врачей, однако зачем переплачивать, если результаты лечения в Израиле не будут им уступать?

Слухові прилади від відомого бренду Starkey допомогли мільйонам людей впоратися з такою недугою, як втрата слуху. Вони користуються величезною популярністю не випадково, інженери компанії весь час працюють над удосконаленням технологій, створюючи все більш якісні і ефективні продукти. Слоганом корпорації з перших днів роботи є фраза «слух – це наша турбота». Маючи за плечима величезний досвід, співробітники Starkey не просто обіцяють більше, вони дають людям.

Таку відповідь на прохання міського голови прозвітувати про стан захворюваності у зимовий період та про те, чи варто вже побоюватися бердичівлянам щодо епідемії грипу надала головний лікар Центральної міської лікарні Лариса Бабікова.

З квітня цього року вступила в дію Урядова програма «Доступні ліки», згідно якої пацієнти, котрі мають серцево-судинні захворювання, діабет ІІ типу та бронхіальну астму, можуть отримати ліки безкоштовно або за незначну оплату.

Термінове засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Бердичівській районній державній адміністрації відбулося у понеділок, 11 грудня 2017 року. На порядку денному питання щодо проведення у селі Райки протиепізоотичних заходів у зв’язку із виявленням випадку захворювання корови на сказ.

Представники спілок і організацій воїнів АТО з 18 областей України приїхали на Житомирщину, де відвідали Бердичівський обласний госпіталь ветеранів війни. Візит пройшов у рамках третьої щорічної всеукраїнської конференції організацій учасників бойових дій. Воїни ділились думками і досвідом, як в їхніх областях лікують військових і проводять фізичну і психологічну реабілітацію. Житомирщина, зазначає ініціатор зустрічі, у цьому плані йде на крок попереду, адже має сучасний центр хребта у Житомирі і центр психоневрологічної реабілітації у Бердичівському шпиталі. Тут, переконаний він, військові мають великі шанси на одужання, а спілки військових сприятимуть цьому.

Вчора на своєму сайті ми розміщували інформацію про недопустимі умови прийому дітей в дитячій поліклініці Бердичева. Про низькі температурні показники та неможливість нормально обстежити дитину, з якою батьки прийшли на прийом до медичного закладу, нам розповіла бердичівлянка, яка на собі змогла відчути усі прикраси відвідування поліклініки з власною маленькою дитиною.

Щорічно 1 грудня відзначається – всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цей день став одним з найбільш важливих міжнародних днів, пов'язаних з питаннями охорони здоров'я та однією з ключових можливостей підвищення інформованості. 

У актовій залі центральної районної лікарні, 29 листопада 2017 року, відбулася медична рада.На засідання ради завітали голова Бердичівської райдержадміністрації Едуард Томашевський і перший заступник голови - начальник управління фінансів райдержадміністрації Тетяна Войцахівська.

Совсем недавно близорукость и дальнозоркость считались болезнями преимущественно людей в возрасте. Сегодня офтальмологи утверждают, что практически каждый шестой учащийся начальной школы страдает от близорукости в той или иной степени. К выпускным классам проблемы со зрением испытывают около 50% подростков.

Тиждень тому ми вже розміщували на сайті та в газеті інформацію про маленьку дівчинку Діанку Вітрук, яка живе не так, як інші здорові дітки її віку, бо має проблеми зі здоров’я. Дівчинка у своїх так мало років не може повноцінно розвиватися через поставлений лікарями жахливий діагноз - двобічна нейросенсорна глухота 4 ступеня.

Сьогодні зранку відбулося засідання позачергової сесії Бердичівської міської ради, на якому депутати приймали рішення, що стосувалися фінансового аспекту і змін до міського бюджету. Таке термінове зібрання було пов’язане з надходженням обласної субвенції та необхідністю фінансування видатків міського бюджету.

Не секрет, что миллионы мужчин и женщин мечтают о том, чтобы быстро и безболезненно избавиться от жировых отложений. Желание выглядеть подтянуто и привлекательно вполне естественно для представителей любого пола. Когда диеты и походы в тренажерный зал не дают ощутимого результата, приходит понимание: без тяжелой артиллерии не обойтись. И в качестве действенного орудия борьбы за идеальные контуры тела многие выбирают лазерную липосакцию.

Минулої п’ятниці, 20 жовтня, Центральна міська лікарня приймала у свою дружню родину та посвячувала у важливу і відповідальну професію молодих спеціалістів-медиків.

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.