Медицина — РІО Бердичів

П'ятниця, 14 Грудня

  • TehnoMayster
  • TehnoMayster remont800

Медицина

Незмінною і доброю традицією у Бердичеві стало поповнення матеріально-технічної бази обласного госпіталю ветеранів війни, чому сприяють численні благодійники, з якими заклад співпрацює. І вони, і багато інших інвесторів залишають чимало коштів для того, щоб тут була комплексна реабілітація та лікування учасників бойових дій і учасників АТО.

28 листопада Урядом було ухвалене рішення створити Електронний реєстр листків непрацездатності, і Положення про цей реєстр мають сформувати до 1 лютого. Як наслідок, паперових лікарняних не буде, а будуть електронні.

Майже сотню майбутніх медичних працівників, а точніше – 98, вже офіційно можна назвати студентами Бердичівського медичного коледжу.

В редакцію газети «Ріо-Бердичів» з проханням про допомогу звернулись рідні бердичівлянки.

Серед, здавалося б, звичайного життя бердичівських дітлахів, коли батьки піклуються і огортають турботою, а самі хлопчики і дівчатка, здорові і усміхнені, радіють усьому, є і такі, чиє життя безтурботним не назвеш.

Вони не вірять, що за свою роботу сімейного лікаря можуть отримувати гроші, співрозмірні із зарплатою депутата Верховної Ради (яка складає нині 35 тисяч гривень на місяць).

 

Рак является бичом нашего времени. Плохая экология, несбалансированное питание, вредные привычки и многие другие факторы могут служить причиной возникновения разных онкологических заболеваний. Они представляют собой большую опасность, так как на первых стадиях их невозможно самостоятельно выявить. Рак умеет прятаться за симптомами совершенно других болезней.

Такий рядок був записаний у проект рішення обласної ради, який сьогодні обговорюється на 19 сесії обласної ради. Сьогодні основне питання, яке розглядається – зміни до бюджету 2018 року.

Депутати палко дискутували, як перерозподілити гроші, отримані від перевиконання бюджету.

Про це журналісту сказала головний лікар центру ПМСД Бердичівської міської ради Наталія Ігорівна Хорошун. А ще зазначила, що інформація з нашої попередньої статті про те, що в міському центрі ПМСД є затримки із зарплатами чи переведення лікарів на півставки, не відповідає дійсності. Медичної субвенції, яка надходить з державного бюджету, повністю вистачає на життєдіяльність установи, і з міського бюджету додаткових грошей не виділялось.

Нарешті таке рішення прийняли на сесії Бердичівської районної ради. Лікарям і медсестрам вже набридло приходити на ці сесії, куди вони ходять з початку серпня. Кілька останніх було зірвано через політичне протистояння між теперішнім керівництвом ради і колишнім. І ось, в п’ятницю, нарешті і кворум зібрався, і навіть депутати не стали тікати після гімну, а почали щось приймати.

 

Ми вже писали, що на останній сесії Бердичівської районної ради, яка не відбулась за відсутністю кворуму, головним питанням мали стати рішення щодо виділення з районного бюджету близько 800 тисяч гривень на борги по зарплаті медичним працівникам центру ПМСД (тобто лікарям районної поліклініки та медикам сільських ФАПів та амбулаторій).

 

За останні три роки значно поліпшилась матеріально-технічна база Бердичівської районної лікарні і не в останню чергу завдяки допомозі та опіці депутата Житомирської обласної ради Віталія Йосиповича Вітусевича.

Вакцинація дорослих: проти яких захворювань необхідно робити щеплення за Календарем профілактичних щеплень
Існує розповсюджений міф, що щеплення роблять лише у дитячому віці. Насправді імунітет проти деяких захворювань зберігається не на все життя, тому періодично необхідне повторне введення вакцин — ревакцинація. Так само дорослим обов’язково треба вакцинуватись проти окремих хвороб, якщо вони не отримали захист від них у дитинстві. Сьогодні говоримо про щеплення, які мають одержати дорослі за Календарем профілактичних щеплень.

Таку ідею головний лікар Житомирського обласного госпіталю ветеранів війни Павло Журбенко виношував, варто сказати, ще з початку цього року.

Про це він написав на власній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук»:

RIFdruk

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
  • UTK1

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.