Медицина — РІО Бердичів

Середа, 15 Липня

  • Бердичівський Базар

Медицина

В лечении мочекаменной болезни большая роль отводится профилактике образования камней в почках. Ведь после удаления конкрементов необходимо предупредить рецидив заболевания. Для этого необходимо пересмотреть пищевые привычки и добавить в рацион больше жидкости. Также, в качестве меры профилактики, широко используются фитопрепараты.

Це загальна чисельність лабораторно підтверджених випадків коронавірусної інфекції у місті та в районі за період введеного спочатку посиленого, а потім адаптивного карантинів. І якщо раніше кількість виявлених нових хворих кожного дня була доволі немалою, то останнім часом статистика не така вже й невтішна. Дійсно, буває так, що тижнями нових хворих немає, а буває, що за тиждень нових випадків виявляють ПРЛ-тестами по 1-3.

Бердичівська міська лікарня до свята медпрацівника отримала цінний подарунок, інформацією про який поділилась на своїй сторінці у соціальній мережі "Фейсбук".

Розпочате ще у 2018 році в рамках програми Порошенка по будівництву сільських амбулаторій будівництво в Гришківцях ще навесні цього року було фактично замороженим.

 

За минулі вихідні нових хворих виявлено не було, зроблені ПРЛ-тести трьом бердичівлянам з підозрою на коронавірусну інфекцію у суботу показали негативні результати.

Якщо ж розділити окремо на місто та район, то загальні чисельності лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірусну інфекцію становитимуть 104 та 14 відповідно.

Если ваша жизнь связана со спортом и физическими нагрузками, обратите внимание на витамины для спортсменов. Купить их можно в специализированных магазинах, в том числе - онлайн, но только не с рук и не у частных лиц – не нужно забывать, что они должны помочь, а не навредить.

Причому нових 2 випадки було зафіксовано станом на п’ятницю, 12 червня, та понеділка, 15 червня.

І це загальна кількість тих жителів міста та сіл району, які нарешті подолали хворобу після кількох тижнів самоізоляції та лікування.

Про необхідність допомагати лікарям, які опинились на передовій боротьби з коронавірусною інфекцією, говорять усі. Допомогти їм може кожен: хто дотриманням правил карантинного режиму, хто засобами захисту, здатними захистити медичних працівників від можливості зараження від пацієнтів, хворих на COVID-19.

Ми вже писали раніше, що, внаслідок великої кількості захворілих медиків, міську лікарню кілька тижнів тому закрили на карантин, а всіх хворих з міста направляли або в районну лікарню, або в обласні медичні заклади.
Про роботу міської лікарні у даний період журналісту розповіла головний лікар Лариса Бабікова.

 

Болезненные ощущения или дискомфорт в коленном суставе многие списывают на последствия старой травмы, возраст, погоду или находят другое «веское» объяснение, чтобы не идти к врачу. Пренебрежение медицинской помощью влечет за собой серьезные последствия для качества жизни и состояния здоровья.

І на даний час варто зазначити, що це дуже велика кількість по відношенню до тих, хто ще бореться з хворобою або хто тільки захворів. Нових випадків у місті та районі нині фіксують мало.

Кожен, хто спробував  ароматний ні з чим незрівнянний напій - каву, закохується в нього назавжди і стає в хорошому смислі слова кавоманом. Особливо він полюбився творчим людям. У багатьох поетів, музикантів, артистів саме чашечка кави дала поштовх до створення шедевральних творчих проектів. Свого часу відомий американський письменник Річард Бротіган стверджував, що «життя — це виключно питання наявності чашечки кави….». Відомий філософ, письменник Вольтер випивав кожного дня більше 40 чашок кави і дожив до 84 років. Прекрасно готував і любив каву Людвиг Ван Бетховен, художник Сальвадор Далі.

Человеческий организм постоянно нуждается в кальции. Этот элемент участвует во множестве процессов, играет основную роль в формировании и поддержании опорно-двигательного аппарата в молодом и, особенно, престарелом возрасте.

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.