Медицина — РІО Бердичів

Понеділок, 16 Липня

  • TehnoMayster
  • TehnoMayster remont800

Медицина

Таку інформацію сьогодні на засіданні позачергової сесії міської ради озвучила головний лікар Центральної міської лікарні Лариса Бабікова.

За офіційними даними міністерства охорони здоров’я України станом на 3 липня поточного року в Україні зареєстровано 24027 випадків захворювання на кір, серед них 13400 дітей. Від ускладнень захворювання на кір померло 12 людей 8 дітей та 4 дорослих. За 6 місяців 2018 року в Житомирській області зареєстровано 257 випадків захворювання на кір, серед них 111 дітей, 57% в структурі захворілих займають дорослі (146 осіб). Кір реєструється на всіх адміністративних територіях області. Не оминула кір і наш регіон. Так в першому півріччі на території міста Бердичева на кір захворіло 4 дорослих, а в Бердичівському районі зареєстровано спалах кору серед дітей двох багатодітних родин, захворіло 19 осіб, серед них 18 дітей. Інфікування першого захворілого відбулося за межами нашого регіону, а саме – на території Вінницької області, де мав контакт з хворим на кір родичем. Щеплена проти кору лише 1 особа, отримала одне щеплення у віці 1 рік. Інші діти були не щеплені проти кору через категоричну відмову батьків від щеплень за релігійними переконаннями.

За тиждень в Житомирській області було зафіксовано 22 випадки захворювання людей на кір.

Неодноразово ми писали про маленьку дівчинку Діанку з Бердичева, у якої в такому ще маленькому віці лікарі Київського інституту отоларингології ім. О.С. Коломійченка діагностували страшну хворобу - двобічну нейросенсорну глухоту 4 ступеня.

Святкова гостинна зала міського Палацу культури ім. О. Шабельника у середу, 13 червня, зібрала представників важливої і потрібної професії. Тут, з впевненістю можна сказати, в родинному колі, щиро вітали медичних працівників Бердичева, які щодня надають допомогу людям, рятують їхні життя та працюють на благо своїх пацієнтів.

Як відомо, за українським законодавством, потрібно а два місяці до звільнення попередити працівників, що й було нещодавно зроблено в Бердичівському госпіталі для ветеранів, який знаходиться по вул. Європейська. 

Біда прийшла, звідки її не чекали, у бердичівську родину, котра проживає в смт. Гришківці.

Ніколи не знаєш і не передбачиш, що на тебе чи на твоїх рідних може чекати сьогодні-завтра. Звичайне радісне життя людини в один момент може змінитися в не найкращу сторону лише від однієї жахливої звістки про виявлену хворобу.

Сьогодні, 11 травня 2018 року у актовій залі Центральної районної лікарні відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Всесвітнього дня медичних сестер.

Лишень нещодавно ми писали, що в Бердичеві було зафіксовано захворювання на кір, через яке до лікарні госпіталізували трьох бердичівлян – 16-річного студента та 2-х чоловіків.

Кращий спосіб уникнути серйозного і дорогого лікування - регулярні обстеження, які можна пройти в лікувально-діагностичному центрі ТОВ «ВЕКАМ».

Сьогодні ми вже інформували бердичівлян щодо ситуації із появою хворих на кір в Бердичеві. Про трьох бердичівлян, котрі нині знаходяться на лікуванні в інфекційному відділенні Центральної міської лікарні і проходять тут лікування. Офіційний коментар з приводу цього сьогодні ж оперативно журналістам надала завідуюча інфекційним відділенням Костюченко Раїса Миколаївна.

Спочатку стало відомо про одного хворого бердичівлянина, дорослого чоловіка, у якого лікарі начебто виявили захворювання на кір. Він, маючи високу температуру, лікувався противірусними ліками, а коли температура все ж не спадала, симптоми були підозрілими і з’явилися висипи, звернувся до медиків.

Сьогодні перехожі бердичівляни поблизу торгової галереї Бальзак були здивовані великою кількістю молодих дівчат у білих халатах.

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.