Медицина — РІО Бердичів
  • TehnoMayster
  • TehnoMayster remont800

Медицина

Після кількох років розмов про нову амбулаторію в Гришківцях, після оголошеного тендеру на будівництво, після укладання договору за цим тендером і навіть перерахування половини коштів на будівництво у цьому почали сумніватись жителі селища та й усієї новоствореної Гришковецької ОТГ.

 

На позачергову сесію Бердичівської районної ради, крім основного питання щодо поповнення депутатського складу, винесли для розгляду ще декілька питань, в основному - з медичної тематики.

Ситуацію із захворюванням на кір в багатьох містах України і минулого року, і нинішнього важко назвати стабільною. Поширення цього захворювання та кількість тих, хто став жертвою даної хвороби ще у 2018-му прозвали «спалахом». Під ризик потрапляють не лише ті, хто не був взагалі щеплений, але й діти, яким ще планово не провели вакцинацію. Звісно, є люди, які мають лише одне щеплення, проте і вони, і ті, кому їх було зроблено два рази не застраховані, як пояснюють лікарі, від можливості захворіти.

Средства коррекции, которые соприкасаются с поверхностью роговицы, требуют тщательной очистки и не менее внимательного хранения. Эксперты интернет-магазина https://kievlinza.ua/ советуют хранить линзы в универсальной жидкости, выполняющей сразу несколько функций:

Перед самим новим роком гроші у такій кількості (якщо точніше, то 2 мільйона 971 тисяча 306 гривень і 80 копійок) були перераховані з обласного бюджету на рахунок будівельної фірми ТОВ «БК сучасні технології».

При наших, не очень благоприятных, экологических условиях, в комплексе со стрессом и другими негативными факторами состояние волос, кожи и ногтей оставляет желать лучшего. Даже правильное питание и образ жизни не в состоянии компенсировать недостаток полезных веществ в организме. Витамины для волос – способны частично решить данную проблему. Сбалансированный состав помогает улучшить обменные процессы, регулировать биохимические процессы, компенсировать дефицит микроэлементов, необходимых для здоровья. Как правило, выпускаются не отдельные витамины, а комплексы для кожи, волос, ногтей.

Форма и размер подушки очень важны для здорового и крепкого сна. Но как правильно их подобрать знают не все. Поскольку много лет приходилось пользоваться лишь подушками единого стандартного размера, то современное разнообразие даже озадачивает покупателей. Подушки, предлагаемые фабриками на данный момент, отличаются формой, размером и плотностью наполнения, другими словами, высотой. Это разнообразие позволяет подобрать идеальный вариант под свое тело. Главное, понимать основные принципы выбора.

Досі подібні маніпуляції були суворо заборонені. Ліки не тільки не приймали на повернення, а й навіть не здійснювали їх заміну.

Лише в четвер відбулось урочисте відкриття оновленої будівлі на території центральної міської лікарні, де буде розташовуватись центр ПМСД і дитяча поліклініка, як вже в пДятницю з старого приміщення почали перевозити речі і обладнання. 

Рівно о другій годині по обіді, як і планувалось заздалегідь, біля оновленою будівлі на території центральної міської лікарні зібрались лікарі, медичні працівники, місцеві та обласні журналісти, будівельники та просто небайдужі бердичівляни.

Незмінною і доброю традицією у Бердичеві стало поповнення матеріально-технічної бази обласного госпіталю ветеранів війни, чому сприяють численні благодійники, з якими заклад співпрацює. І вони, і багато інших інвесторів залишають чимало коштів для того, щоб тут була комплексна реабілітація та лікування учасників бойових дій і учасників АТО.

28 листопада Урядом було ухвалене рішення створити Електронний реєстр листків непрацездатності, і Положення про цей реєстр мають сформувати до 1 лютого. Як наслідок, паперових лікарняних не буде, а будуть електронні.

Майже сотню майбутніх медичних працівників, а точніше – 98, вже офіційно можна назвати студентами Бердичівського медичного коледжу.

В редакцію газети «Ріо-Бердичів» з проханням про допомогу звернулись рідні бердичівлянки.

Серед, здавалося б, звичайного життя бердичівських дітлахів, коли батьки піклуються і огортають турботою, а самі хлопчики і дівчатка, здорові і усміхнені, радіють усьому, є і такі, чиє життя безтурботним не назвеш.

anoliya zb 800

RIFdruk1

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
  • UTK1

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.