Олександр Доманський — РІО Бердичів

Середа, 22 Вересня

  • vistavka800

Олександр Доманський

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Ми вже писали про те, що протестні пости у Фейсбуку проти відміни безкоштовного харчування в молодших класах, за допомогою депутатки обласної ради від ОПЗЖ Наталії Онуфрієнко перейшли у реальні мітинги, на які вона збирала як свої однопартійців, так і просто незадоволених бердичівлян.

 

В цьому можуть переконатись не тільки відвідувачі мережі спеціалізованих магазинів освітлювальної техніки, які розташовані в усіх регіонах країни, лідера українського ринку, компанії «Brille», але й відвідувачі сайту фірми, де зібрана інформація про все, що може стосуватись освітлення в будинку, на вулиці, чи взагалі будь-де.

 

Хотя понятно, что простых решений в бизнесе любого масштаба почти не бывает, но бывает, что нужно предпринять какое-то маленькое действие, которое принесет большую прибыль или оградит от больших убытков.

 

Цей тиждень у бердичівському суді багатий на вироки. Зазвичай, у реєстрі судових рішень протягом тижня, або й місяця, основними видами документів, що оприлюднюються, є ухвали, постанови або судові накази. Тобто, проміжні рішення в судових провадженнях, які тягнуться дуже часто роками. Але на цьому тижні в суді було винесено два вироки у кримінальних справах, які й були оприлюднені в єдиному судовому реєстрі.

 

Сьогодні в міськвиконкомі пройшло засідання комісії з безпеки руху, де й обговорювались пропозиції містян щодо покращення ситуації у дорожній сфері.

 

І не тільки можуть, але й хочуть, і роблять черговий етап реконструкції технологічного обладнання.

 

Сталось це на судовому засіданні, яке пройшло сьогодні в Бердичівському суді.

 

Вчора голова обласної державної адміністрації провів екстрену нараду щодо низьких темпів вакцинації працівників закладів освіти, і серед таких громад було названо і Бердичів.

Поки законодавці ще не прийняли новий закон про діяльність районних державних адміністрацій, їх очільникам та працівникам доводиться докладати неабияких зусиль, щоб заповнити роботою час їх перебування в кабінетах. І Бердичівська районна державна адміністрація чудово з цим справляється. Так, нещодавно на офіційному сайті РДА було оприлюднено звіт про один з таких заходів:

 

Хоча, бердичівлянам вона більш відома як «Палац піонерів» або ж Центр позашкільної освіти імені Олександра Разумкова.

 


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.