Світлана Семчук — РІО Бердичів

Понеділок, 27 Січня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800
Світлана Семчук

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

Про те, що січня цього року споживачі газу платитимуть за його використання двома платіжками, відомо багатьом. Ця новина поширювалася активно і на телеканалах, і в інтернеті, і в друкованих засобах масової інформації.

Щоправда зроблять це після того, як на сесії Бердичівської міської ради депутати проголосують за відповідний проект рішення.

Серед важливих для нашої країни дат є така, що уособлює прагнення до вольності, свободи і найголовніше – єдності українського народу. Це прагнення існувало ще за часів Київської Русі, коли князі об’єднували територію в одне ціле. Воно існувало ще за часів козацтва, коли гетьмани боронили і відстоювали свою державу, захищаючи території. Це прагнення не покидало українців у часи, коли наша держава була поділена між двома імперіями і минуло багато віків, перш ніж дві окремі утворені держави – Українська Народна Республіка та Західноукраїнська Народна Республіка – утворили єдину державу під назвою «Україна».

Щорічно 22 січня український народ святкує День Соборності України.

Ранок понеділка, 20-го січня, в селищі Гришківці, що на Бердичівщині, увінчався дорожньо-транспортною пригодою з потерпілими.

Пошук загиблих солдатів у роки Другої світової війни знову розпочали працівники «Історико-патріотичного об'єднання «Пошук».

Такої фотовиставки у Бердичеві, можна з упевненістю сказати, ще не було, адже зазвичай професійні фотографи роблять світлини нашої, української природи в усі пори року, подорожуючи іншими країнами, закарбовують цікаві місця, пам’ятки та людей, аби показати усім своє бачення мистецтва фото і втілені у ньому прекрасні та неповторні миті.

І це обурення, пам’ятається, вже не один раз з’являлося і в соціальних мережах, звучало між людьми та виливалося коментарями на різного роду інтернет-форумах. Ще б пак, адже відомого для старшого покоління бердичівлян скульптора, який народився та помер у Бердичеві, залишивши після себе неймовірну творчу спадщину, виявляється, забули.

Новорічно-різдвяні свята вже майже добігають до свого завершення, залишається ще свято Водохреща, ялинки бердичівляни купували ще місяць тому і до самісінького Нового Року, а от штрафи за зелених красунь накладають зараз.

Напевно, а краще було б сказати, що дійсно нині дуже важко зрозуміти принцип нарахування пільг тим, хто на них має право, особливо, якщо це стосується осіб похилого віку, для яких ця нова система взагалі є складною і незрозумілою. Ба, більше, не всі молоді пільговики розбираються у цій катавасії, нарікаючи, що раніше все було простіше і доступніше.

anoliya zb 800

rif 800 2020

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.