Бердичівлян запрошують на перегляд історичного фільму про УНР — РІО Бердичів
  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Бердичівлян запрошують на перегляд історичного фільму про УНР

12 трав. 2016 Вікторія Рєдіна

Художньо-документальний фільм «Українська революція за спогадами Всеволода Петріва» показує боротьбу українського народу під час подій 1917-1918 років. В основі фільму – історія полку імені Костя Гордієнка, яка базується на спогадах генерала, а в 1919 році – військового міністра УНР Всеволода Петріва. Його спогади цінні, насамперед, тим, що написані живою мовою – Всеволод Петрів передає події такими, якими він їх побачив, без прикрас.


Генерал зустрічався з багатьма лідерами Української революції, спогади містять цікаві описи цих зустрічей та їхніх учасників (наприклад, є цікавий спогад про те, як Симон Петлюра заступився за взятих у полон більшовиків).


Показ історичного фільму та творча зустріч з режисером стрічки Іваном Канівцем відбудеться 16 травня о 18 годині у міському Палаці культури ім. О. Шабельника.
Також в рамках заходу пройде виставка 12 плакатів серії «Військові підрозділи доби Перших визвольних змагань».


Закадровий текст у фільмі читатиме народний артист України Богдан Бенюк.


Роль Симона Петлюри зіграв український політик, громадський і культурний діяч Олесь Доній.


Захід проходить за ініціативи голови ГО «ЗОРЯНЕ МІСТЕЧКО» Алли Міщук та за підтримки міського Палацу культури ім. О. Шабельника.

66912288

45698775

13233397

Відео

anoliya zb 800

rif 800 2020

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.