Бердичівлян запрошують на перегляд історичного фільму про УНР — РІО Бердичів
  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Бердичівлян запрошують на перегляд історичного фільму про УНР

12 трав. 2016 Вікторія Рєдіна

Художньо-документальний фільм «Українська революція за спогадами Всеволода Петріва» показує боротьбу українського народу під час подій 1917-1918 років. В основі фільму – історія полку імені Костя Гордієнка, яка базується на спогадах генерала, а в 1919 році – військового міністра УНР Всеволода Петріва. Його спогади цінні, насамперед, тим, що написані живою мовою – Всеволод Петрів передає події такими, якими він їх побачив, без прикрас.


Генерал зустрічався з багатьма лідерами Української революції, спогади містять цікаві описи цих зустрічей та їхніх учасників (наприклад, є цікавий спогад про те, як Симон Петлюра заступився за взятих у полон більшовиків).


Показ історичного фільму та творча зустріч з режисером стрічки Іваном Канівцем відбудеться 16 травня о 18 годині у міському Палаці культури ім. О. Шабельника.
Також в рамках заходу пройде виставка 12 плакатів серії «Військові підрозділи доби Перших визвольних змагань».


Закадровий текст у фільмі читатиме народний артист України Богдан Бенюк.


Роль Симона Петлюри зіграв український політик, громадський і культурний діяч Олесь Доній.


Захід проходить за ініціативи голови ГО «ЗОРЯНЕ МІСТЕЧКО» Алли Міщук та за підтримки міського Палацу культури ім. О. Шабельника.

66912288

45698775

13233397

Відео

rif800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.