Чи зрозуміє «Укрзалізниця» крик душі бердичівлян? — РІО Бердичів

Неділя, 5 Грудня

Чи зрозуміє «Укрзалізниця» крик душі бердичівлян?

Цей «крик» досить різко сформульований та виконаний у кращих канонах стріт-арту сьогодні мені вдалось побачити на місці колишнього зручного переходу через залізничні колії.

 


Перехід розібрали десь з місяць тому, після того, як було розібрано аналогічний поблизу тюрми. Тоді там сталась чергова трагедія, після якої місцеве залізничне керівництво не знайшло нічого кращого, ніж розібрати потрібний тисячам бердичівлян перехід.

 


Так, і біля Прогресу, і на шляху від вокзалу до вулиці Білопільської вже гинули люди. Але все одно ним користувалися, користуються і будуть користуватись містяни. Адже перетягнути велосипед чи дитячу коляску через пішохідний міст, що на вокзалі, під силу не кожному.


Значно краще було б обладнати подібні переходи відповідними пристроями та турнікетами, які б допомагали підвищити увагу пішоходів при переході через колії. Плакати з розміром штрафів, на жаль, нікого не лякають, бо штрафи в нас апріорі не можуть стягнути з простих людей, тому й не переймаються цим. Вінки, які раніше постійно висіли на цьому ж, знятому на фото стовпі, теж нікого не відлякували.


Система турнікетів, яка змушує пішоходів кілька разів повернути (на кшалт смуги перешкод) або ж кілька фундаментних блоків, поставлених у шаховому порядку, разом з яскравими елементами допомогли б вирішити проблему актуалізації уваги перед коліями, але хіба це по-нашому?


По-нашому, це коли забрати повністю плити і доріжки між рейками, а ви, люди, робіть, що хочете.


А, може, все-таки почують?...

perehod1

perehod2

perehod3

perehod4

perehod5

perehod6

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.