«Літнім джемом» увірвались в червень учні Бердичівської музичної школи — РІО Бердичів

Вівторок, 26 Жовтня

«Літнім джемом» увірвались в червень учні Бердичівської музичної школи

Святковий першочервневий день у Бердичеві після виступів дошкільнят, конкурсів та інших розваг надвечір продовжили, перейнявши естафету, вихованці Бердичівської музичної школи. Хоч літо цьогоріч явно запізнюється, проте свої музичні номери для бердичівлян на площі Центральній вони назвали по-літньому, приємно і солодко – «Літній джем».

Символічно, що у Міжнародний день захисту дітей саме діти, старанні і безмежно талановиті, дивували дорослих своєю майстерністю, захоплювали своєю наполегливістю і бажанням й надалі розвиватися, відшліфовувати свої вміння та прославляти рідне місто.


Воно й не дивно, адже розкриває в дітях ці таланти, допомагає перетворити заняття музикою на хобі та обрати той музичний інструмент, який найбільш до вподоби, Бердичівська музична школа. Вона має багаторічні традиції викладання і надихає своєю творчістю жителів міста ще з далекого 1945 року. Тут навчаються діти різного віку, школа, яка знаходиться на території Кляштору босих кармелітів, має гарну матеріально-технічну базу. Щороку випускники цього закладу поповнюють лави студентів мистецьких вищих навчальних закладів, учні мають можливість грати на різних музичних інструментах.


Баяни, скрипки, синтезатор, бандура, сопілка, акордеон – чого тут цього дня тільки не було. І кожен з виступаючих настільки гарно, гармонійно і вправно виконував твори відомих композиторів на музичних інструментах, що присутні слухали, затамувавши подих. Деякі з бердичівлян, котрі прийшли на площу, навіть рухалися в такт мелодії, а батьки та рідні учнів музичної школи підтримували своїх дітей і знімали на відео їхні виступи.


Слова подяки батькам за талановитих діток і педагогам, котрі плекають у своїх учнях майстерність, професіоналізм, та любов до музики, висловив міський голова Сергій Орлюк. Він упевнено зазначив, що всі діти талановиті, а батьки цих дітей справжні молодці, що не закидають цей дар у ящик, а направляють на правильний шлях, допомагають зробити правильний вибір, підтримують і розділяють з ними як маленькі невдачі, так і великі перемоги. Кожному з тих, хто виступав, було вручено дипломи та грамоти за їхні перемоги на обласних, всеукраїнських і міжнародних конкурсах та фестивалях.


А тих, хто бажає приєднатися до лав майбутніх музикантів, ведуча під час заходу запросила на навчання, консультації та прослуховування, які проходитимуть до 11 червня і наприкінці серпня. Діти матимуть змогу спробувати себе у грі на фортепіано, скрипці, віолончелі, сопілці, флейті, саксофоні, трубі, кларнеті. Також є можливість навчатися грі на баяні, акордеоні, домрі, гітарі, бандурі, на ударних інструментах і займатися вокалом. У музичній школі на постійній основі функціонують ансамблі, духовий та естрадно-симфонічний оркестри, хори молодших та старших класів.

muzshkola 1

muzshkola 2

muzshkola 3

muzshkola 4

muzshkola 5

muzshkola 6

muzshkola 7

muzshkola 8

muzshkola 9

muzshkola 10

muzshkola 11

muzshkola 12

muzshkola 13

muzshkola 14

muzshkola 15

muzshkola 16

muzshkola 17

muzshkola 18

muzshkola 19

muzshkola 20

muzshkola 21

muzshkola 22

muzshkola 23

"muzshkola

muzshkola 25

muzshkola 26

muzshkola 27

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.