Бердичівська 26 артбригада розпочала конкурс поезій — РІО Бердичів

П'ятниця, 26 Лютого

  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Бердичівська 26 артбригада розпочала конкурс поезій

Проведення такого конкурсу для 26 артилерійської бригади імені генерал-хорунжого Романа Дашкевича стало вже традицією.

Адже четвертий рік поспіль усі ті, хто мають талант до створення поезії або ж хочуть у собі його відкрити та продемонструвати вміння висвітлити за допомогою мистецтва слова мужність, жертовність, героїзм та відвагу х військових у боротьбі із запеклим ворогом, можуть з легкістю це зробити.


Для цього потрібно взяти участь в оголошеному конкурсі поезій, присвячених 17-й річниці 26 артилерійської бригади. Про це прес-служба повідомила на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук».


Цьогоріч темою конкурсу є «26 артилерійська бригада та російсько-українська війна». Свій початок він взяв 20 лютого і триватиме до 30 квітня. Усі бажаючі можуть надсилати твори через месенджер, у приватних повідомленнях до сторінки бригади.


Найкращі поезії будуть представлені на сторінці бригади та увійдуть до поетичної збірки, яка стане підсумком 4-х конкурсів за 2017-2021 року. Всі автори, поезії яких увійдуть до збірки, будуть мати змогу безкоштовно отримати видання (доставка за кошт отримувача).

 

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.