В Бердичеві оголосили конкурс на посаду директора МПК імені Шабельника — РІО Бердичів

Середа, 14 Квітня

  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

В Бердичеві оголосили конкурс на посаду директора МПК імені Шабельника

Довгий час керувала цим закладом культури Олена Володимирівна Петрівська, але зараз вона займає посаду заступника міського голови Бердичева, саме тому й напевно, оголосили такий конкурс.


Згідно з оголошенням, оприлюдненим на офіційному сайті міста (до речі, нещодавно його дизайн було значно оновлено), участь в конкурсній комісії будуть приймати не тільки чиновники, але й представники творчих спілок та інших громадських організацій, які проводять свою діяльність в галузі культури. Нижче подаємо повний текст оголошення:

«Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів» від 28.01.2016р за № 955-VIII, виконавчий комітет Бердичівської міської ради оголошує конкурс на посаду директора міського Палацу культури імені Шабельника Олексія Андрійовича. Адреса закладу: Житомирська область, місто Бердичів, площа Мистецька, 1.
І. Загальні вимоги до кандидатів:  повна вища освіта відповідного напряму підготовки за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, вільне володіння державною мовою, здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.
Обмеження щодо кандидатів: керівником комунального закладу культури не може бути призначена особа, яка:
за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;
має судимість за вчинення кримінального правопорушення, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому порядку, або на яку протягом останнього року накладалось адміністративне стягнення за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією;
є близькою особою або членом сім’ї керівників органу, що відповідно до статутних документів здійснює управління комунальним закладом культури.
Особи, які беруть участь в конкурсі, упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу подають такі документи:
заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
копію документів, що посвідчує особу, копію документів про вищу освіту;
два рекомендаційних листи довільної форми;
мотиваційний лист довільної форми.
Зазначені документи надсилаються на поштову та електронну адресу Бердичівської міської ради у встановлений Законом строк. Перелік документів є вичерпним. Особи можуть надавати інші документи, які, на їх думку, підтверджують професійні чи моральні якості. Особи, які подають документи, відповідають за достовірність поданої інформації.
На засідання конкурсної комісії кандидатам необхідно підготувати публічну презентацію проекту програми розвитку закладу культури міста Бердичева на один і п’ять років.
Прийом документів з 29 січня до 27 лютого 2021 року.
ІІ. Формування складу та організація роботи конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора міського Палацу культури імені Шабельника О.А. здійснюється до 19 лютого 2021 року.
До складу конкурсної комісії подають три кандидатури трудовий колектив, громадські організації у сфері культури відповідного функціонального спрямування та виконавчий комітет Бердичівської міської ради.
Відбір кандидатур для включення до складу конкурсної комісії від громадських організацій у сфері культури відповідно до функціонального спрямування здійснюється шляхом жеребкування.
Для участі у жеребкуванні громадські організації надають:
– лист у довільній формі, підписаний керівником громадської організації, із зазначенням трьох кандидатур, які рекомендуються для включення до складу конкурсної комісії. До листа додаються анкети (додаток);
– копію статуту громадської організації, завірену належним чином.
Строк подання пропозицій від громадських організацій та трудових колективів щодо кандидатур для включення до складу конкурсної комісії не може бути меншим ніж 10 календарних днів з дня оголошення конкурсу.
Жеребкування проводиться в разі подання кандидатур не менше ніж від двох громадських організацій.
Членами конкурсної комісії можуть бути:
незалежні фахівці у сфері культури, публічного або бізнес-адміністрування;
члени професійних, творчих спілок, об’єднань, асоціацій, організацій у сфері культури, зареєстрованих відповідно до закону;
члени міжнародних об’єднань, асоціацій, організацій у сфері культури.
Членом конкурсної комісії не може бути особа, яка:
за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;
має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;
є близькою особою або членом сім’ї учасника конкурсу чи органу управління;
є членом трудового колективу закладу культури, на посаду керівника якого проводиться конкурс.
ІІІ. Конкурсна комісія проводить перше засідання через 10 днів після закінчення строку приймання документів.
Документи приймаються за адресою: 13300, м. Бердичів, пл. Центральна, 1, каб. 25,
e-mail. : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
Довідки за телефоном: 0414342802, 0674100037»

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.