Біля міського Палацу культури у Бердичеві хочуть встановити дитячий майданчик — РІО Бердичів

Середа, 14 Квітня

  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Біля міського Палацу культури у Бердичеві хочуть встановити дитячий майданчик

Свого часу на рахунок цієї ділянки біля МПК ім. О. Шабельника надходили дещо інші пропозиції. Мова йде про асфальтовану площу, де колись розміщувались стільчики для бердичівлян, які приходили подивитися кіно під відкритим небом. Потім кілька років тут працювали картинги, на асфальті зі старих шин був зроблений такий собі «трек», і дорослі з дітьми мали змогу покататися.

Потім картинги звідти забрали і перемістили, як виявилось згодом, на вулицю Короленка, на територію забутого нового ринку. А потім, як ми вже казали, ця ділянка стала основою проекту «Територія здорового способу життя», пл. Мистецька, 1, поданого у 2019 році В’ячеславом Олішевським для «Бюджету участі». Проте перемогу цей проект не здобув через нестачу кількості голосів підтримки – 162 бердичівляни підтримали ідею автора.


Нині ця асфальтована ділянка так і пустує, хоча коли у міському Палаці культури відбувалися заходи до Дня захисника України тут розміщували військову техніку, аби діти та дорослі змогли і сфотографуватися, і роздивитися. Тепер в більшості випадків тут паркуються автомобілі, а іноді і автобуси, якщо дітлахів привозять на показ казки.


Але, як стало відомо на засіданні постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, пустувати цьому місцю доведеться недовго, адже на нього вже є плани, а точніше – гарна пропозиція, котра, сподіваються, скоро буде втілена в реальність. Мова йде про встановлення тут дитячого майданчика. Як було заначено, дещо старші дітки ходять на гуртки з танців, а батьки з меншенькими дітками чекають надворі і зайняти малечу нема чим. А так би вони змогли б бавитися на майданчику і час очікування пролетів би швидко. Але не тільки через це варто було б його тут встановити, а й тому, що в цьому районі дитячого майданчика немає. Є в дворах житлових багатоквартирних будинків і є біля міської ради, куди й доводиться бердичівлянам йти зі своїми чадами, або ж у парк культури, де також полюбляє малеча гратися.


Новину озвучила начальник відділу культури Валентина Кузьменко, доповідаючи про зміни, які мають бути внесені до Комплексної цільової програми розвитку галузі культури на  2020 – 2022 роки. За її словами, відповідно до рішення виконавчого комітету Бердичівської міської ради від 19 січня було затверджено надходження з обласного бюджету субвенції у сумі 100 тисяч гривень, які передбачені для облаштування дитячого майданчика на площі Мистецькій, 1. Валентина Кузьменко додала, що цьому посприяв депутат обласної ради, який є бердичівлянином. Хто саме проявив таку ініціативу, не розсекретили, адже кошти ще не надійшли, тому було вирішено притримати інтригу. Депутати на засіданні комісії таку ідею підтримали.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.