5 січня у бердичівському театрі відбудеться додатковий показ циркового шоу «Wish» — РІО Бердичів

Вівторок, 18 Трв

  • buhoblik800

5 січня у бердичівському театрі відбудеться додатковий показ циркового шоу «Wish»

Охочих побачити це нейморівне дійство у Бердичеві виявилось настільки багато, що артисти вирішили презентувати містянам іще один свій виступ. Відбудеться він на сцені «Музично-драматичного театрі на Європейській» у перший вівторок нового року, 5 січня.

Про це «Ріо-Бердичів» розповіли у театрі, де вже готуються до зустрічі шанувальників циркового мистецтва, які ще не були на шоу «Wish» або ж котрі прагнуть побачити його іще раз.

За детальною інформацією щодо квитків та вільних місць слід звертатись до театру. Купівля квитків на шоу світового рівня може стати гарним подарунком до свят як для своїх рідних та близьких, так і для себе самих.

Поринути в атмосферу святкової магії та переконатися у тому, що для людини немає нічого неможливого – головне, мати бажання (назва шоу «Wish», нагадаємо, у перекладі означає «бажання»). Тому, приходьте, телефонуйте, запитуйте та зробіть початок року насиченим на емоції, які ви обов’язково отримаєте при перегляді шоу від артистів світового рівня.

vistava19 7

vistava19 9

vistava19 39

vistava19 52

vistava19 69

vistava19 75

vistava19 93

 

ВідеоПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.