Голосуйте онлайн за конкурсну роботу бердичівлянки — РІО Бердичів

Голосуйте онлайн за конкурсну роботу бердичівлянки

На офіційній сторінці Житомирського обласного центру народної творчості в соціальній мережі "Фейсбук" оголошено онлайн-голосування за кращу фотороботу учасників обласного фотоконкурсу "Рідний край - моє Полісся".

Це ті роботи, котрі були обрані для підсумкової фотовиставки. Цьогоріч її було заплановано проводити в приміщенні Житомирського академічного музично-драматичного театру, відкривши експозицію 13 листопада.
Дана фотовиставка є підсумком щорічного обласного фестивалю. У цьому році організатори дещо змінили правила фотоконкурсу, увівши тематику світлин -  "Українська хустка" - з нагоди Всесвітнього дня української хустки (7 грудня). Також було скорочено кількість номінацій до 3-х (головним атрибутом кожної є хустка): портрет, сюжет та «Хустка з бабусиної скрині» (фото з традиційною автентичною хусткою). Фотороботи учасники надсилали до 30 жовтня, аби журі могло обрати роботи для представлення на виставці.


А 10 листопада, як ми вже повідомляли на початку, було оголошено онлайн-голосування за кращі фотороботи із обраних для підсумкової фотовиставки.

Серед учасників є і 19-річна Анна Цвєткова з Бердичева, яка також змагається за перемогу. А допомогти їй у цьому можуть бердичівляни, проголосувавши за дівчину. Потрібно поставити лайк на відповідну публікацію. За найбільшою кількістю уподобань і буде визначено переможців, яких буде нагороджено спеціальними подарунками. Роботи бердичівлянки та інших учасників висвітлені на офіційній сторінці Житомирського обласного центру народної творчості у «Фейсбук».

Голосування триває до 17-ї години 20 листопада.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.