Вийшла з друку нова книжка про Бердичів — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Вийшла з друку нова книжка про Бердичів

Це вже друга книга із серії «Привіт з Бердичева», яку видав відомий бердичівський краєзнавець Сергій Пасюк.

 


Хоча він в післямові відмежовується від офіційних краєзнавчих організацій та «диванних» краєзнавців, але все ж те, чим він займається іншим терміном, ніж краєзнавство, все ж назвати важко.

 


Сергій Васильович вже багато років має незвичайне хобі – збирає старовинні фотографії Бердичева, особливо ті, які ще ніколи ніхто не оприлюднював. Для цього він працює в українських архівах, через друзів і знайомих дізнається про експонати в іноземних музеях та архівах, шукає однодумців та обмінюється з ними знахідками.


В новій книзі поряд з відомими світлинами, дійсно, є чимало таких, які до цього не виставлялись на жодному сайті, і не друкувались в ЗМІ. Фотографії дають уяву про життя в Бердичеві більше століття тому, атмосферу його вулиць, архітектурну велич деяких будівель та убозтво більшості єврейських ремісничих районів.


Автор надає прізвища власників більшості будинків, зображених на старовинних світлинах, і навіть деяких архітекторів, що ці будинки будували. Хоча, іноді ця інформація і виглядає досить спірною. Так, корпус музичного відділення нашого педколеджу автор підписує як будинок купця С. Харика, а за іншими краєзнавчими описами ми знаємо його, як будинок мирових суддів.


Книга може бути цікавою не тільки професійним історикам, але й всім бердичівлянам, і навіть стати гарним подарунком тим, хто вже давно виїхав з нашого міста. Придбати її можна у автора, деталі за телефоном 096-295-27-17.

privet1

privet2

privet3

privet4

privet5

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.