У Бердичеві нарешті покажуть виставу «Крупний виграш або 200 тисяч» — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

У Бердичеві нарешті покажуть виставу «Крупний виграш або 200 тисяч»

Карантин вніс свої корективи у життя усіх людей окремо та роботу підприємств і організацій зокрема. Так, тимчасово, у зв’язку із поширенням коронавірусної інфекції, у Бердичеві припинив показ вистав і Музично-драматичний театр на Європейській. При чому, сталось це напередодні прем’єрного показу вистави "Крупний виграш, або 200 тисяч", квитки на який уже придбали багато містян і не тільки.

Комедія за мотивами Шолом Алейхема, яка, як зазначено в афіші, йде «колоритною» бердичівською мовою, костюми та реквізит для виступу готували ретельно і заздалегідь, так само насичено проходили і репетиції акторів, котрі прагнули показати глядачам справжнє театральне дійство. Нарешті з дотриманням усіх протиепідемічних норм та правил, театр відкриє свої двері для глядачі.Дати показу п’єси публікуємо нижче, у повідомленні, надісланому на адресу редакції.

«Дорогі друзі! Раді повідомити, що прем’єрні покази вистави "Крупний виграш, або 200 тисяч" Музично-драматичного театру на Європейській відбудуться вже у серпні, із урахуванням усіх протиепідемічних норм.

Графіки вистав: 18 серпня - 18.00, 20 серпня - 18.00, 23 серпня - 16.00.

Попередньо повідомляємо: перегляд з 27 березня переноситься на 23 серпня; з 29 березня - на 20 серпня.

Просимо глядачів, які вже придбали квитки на виставу зателефонувати у касу театру для уточнення дати перегляду.

Телефон каси: +38098626172»

200 1

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.