Бердичівські ресторани повільно входять в робочий режим — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Бердичівські ресторани повільно входять в робочий режим

Хоча їм дозволили працювати ще 26 червня, прийнявши на засіданні комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, прийнявши відповідний документ.


На вихідних працювали майже всі відкриті майданчики, але їм було дозволено працювати і раніше, а ось відвідування в залах в багатьох ресторанах і кафе не відновилось ні на вихідних, ні після них.
У вівторок ми зателефонували до більшості ресторанних закладів міста і почули багато різних варіантів пост карантинної діяльності кафе і ресторанів.


Так, деякі з них ( в основному ті, які спеціалізуються на весіллях та інших замовних банкетах), свої зали так і не відкрили і замовлення поки що не беруть, бо як прочитали в численних інструкціях чи почули по телевізору, в закладі може перебувати не більше 10 осіб.


В тих кафе, що працюють кожного дня, розповіли, що всі протиепідеміологічні норми вони виконують, за столиком розміщують не більше 4-х осіб, а столики між собою розсунули на безпечну відстань і про норму 10 відвідувачів на заклад, не чули.


В деяких кафе ще продовжуються ремонти, які їх власники розпочали ще на початку карантину, натомість вони збільшили кількість виїзних замовлень. І кажуть, що так добре і їм, і замовникам. Навколо міста вже збудували достатньо майданчиків, альтанок та цілих відпочинкових комплексів без власних кухонь, тому їх орендарі залюбки замовляють їжу із знаних містянам ресторанів.


Хоча деякі ресторатори і жалілись на збитки, причинені вірусом і карантином, але більшість оптимістично дивляться в майбутнє і чекають на своїх клієнтів, заради яких готові і смачно готувати, і гарно прикрашати, і дотримуватись до того ж усіх санітарних норм і правил.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.