Бердичівляни стали переможцями Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2019» — РІО Бердичів

Субота, 31 Липня

Бердичівляни стали переможцями Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2019»

15 квіт. 2020 Із сайту Національного конкурсу «Благодійна Україна»

Серед 1132 заявок, які надійшли на електронну адресу конкурсу, Національна експертна рада та більше ніж 40 залучених зовнішніх експертів визначили найкращих благодійників та волонтерів України в 2019 році. Цьогоріч учасники конкурсу подавали свої заявки в 24 номінації.

У зв’язку із пандемією COVID - 2019 та запровадженням карантинних заходів в Україні оголошення переможців Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2019» було перенесено в онлайн режим. Оголосили та привітали цьогорічних переможців 9 квітня 2020 року о 15:00 через наш канал на YouTube.


На початку оголошення домінантів усіх учасників конкурсу вітали:


Предстоятель Православної Церкви України, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України ЕПІФАНІЙ (Думенко).

Верховний архієпископ Києво-Галицький, Предстоятель Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший СВЯТОСЛАВ (Шевчук).

ОЛЕКСАНДР МАКСИМЧУК – Президент Асоціації благодійників України, Голова Оргкомітету Національного конкурсу «Благодійна Україна».

АНЖЕЛІКА РУДНИЦЬКА – голова Наглядової ради конкурсу «Благодійна Україна», волонтерка, співачка, громадська діячка, мисткиня.

ОКСАНА ЛОБКО – історикиня, виконавча директорка Асоціації благодійників України, секретарка Оргкомітету конкурсу «Благодійна Україна».

ГАЛИНА СИМХА – голова правління Асоціації Український бурштиновий світ, членкиня АБУ.


Приємно, що серед переможців національного конкурсу «Благодійна Україна – 2019» є і бердичівляни.

У номінації «БЛАГОДІЙНИК РОКУ» 3 місце отримав Залізний Петро.

У номінації «БЛАГОДІЙНІСТЬ У ЗАХИСТІ УКРАЇНИ» 2 місце отримав Бердичівський Благодійний Фонд «Оберіг-26».


Від жовтня 2019 року до 5 березня 2020 року тривав прийом заявок на конкурс. За всю історію конкурсу цьогоріч оргкомітет отримав найбільшу кількість заявок – 1132. До початку квітня Національна експертна рада, із залученими зовнішніми експертами, оцінювали заявки та визначали лауреатів та переможців конкурсу.


Вітаємо наших земляків із отриманням переможних місць на даному конкурсі та визнанням їхньої нелегкою, але напрочуд важливої для людей праці.

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.