Актори Бердичева готуються до прем’єри вистави «Крупный выигрыш, или 200 тысяч» — РІО Бердичів

Середа, 22 Вересня

  • vistavka800

Актори Бердичева готуються до прем’єри вистави «Крупный выигрыш, или 200 тысяч»

Шановні глядачі! На жаль, у зв’язку з обмежувальними карантинними заходами щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19" виставу «Крупный выигрыш, или 200 тысяч», прем‘єру якої заплановано на сцені Музично-драматичного театру на Європейській 27 та 29 березня перенесено.

Першооснова вистави - твір відомого у всьому світі єврейсько-українського письменника Шолома-Алейхема, за яким режисер Алла Садковська написала п'єсу "Крупный выигрыш, или 200 тысяч».

У різний час і під різними назвами п’єса йшла на кращих сценах світу, а у 1925 році – на сцені Бердичівського театру у виконанні акторів Московського єврейського театру. Чому ж ми нині звертаємось до цієї історії? Мабуть, щоб розпочати діалог з глядачем про те, що кожному з нас близьке і рідне: про родину і любов, про віру і друзів, про шляхи Господні і наші помилки та щоб вкотре пересвідчитись у справжності цінностей життя. Зрештою, Шолом Алейхем знову на сцені Бердичева, а де ж ще так люблять, знають і цінують мудрий єврейський гумор?

Декорації до вистави «Крупный выигрыш, или 200 тысяч»

Театр в Бердичеві

Театр в Бердичеві

Музична вистава на ІІ дії переносить глядача у події 1914 року, які стались у нашому Бердичеві. Бідний єврейський кравець Шимеле Сорокер, обтяжений проблемами свого непростого становища, залишає собі надію на краще життя за допомогою лотерейного квитка, і несподівано стає власником великого виграшу. Що буде далі? Як зміниться життя головних героїв, чи витримають випробування багатством? Глядач неодмінно дізнається.
Вистава музична, тож і акторський ансамбль складається з музикантів Бердичева. У ролі Шимеле – Заслужений артист України Володимир Берелет, його дружину Еті-Мені грає відома ведуча загальноміських заходів, співачка Інна Кирилюк, у головних ролях – солісти студії «Час» МПК імені Шабельника, викладачі музичної школи та педагогічного коледжу Інна Бузі, Ольга Яблонська, Оксана Тимків, Олександр Боровський, Володимир Ковальчук, Михайло та Тетяна Міничі, скрипаль Віктор Музика, вчитель ЗОШ №1 Володимир Вечканов, вокальна та балетна група ансаблю «Зорецвіт», чоловіча вокальна формація та ін. Всього у виставі задіяно більше ніж 50 осіб.

Актори вистави у сценічних костюмах та під час репетицій

Театр в Бердичеві

Театр в Бердичеві

Театр в Бердичеві

Робота над виготовленням декорацій, пошиттям сценічних костюмів тривала ще з вересня минулого року у цехах міського Палацу культури імені Шабельника. Сценографію вистави здійснив відомий художник-постановник Валерій Кулавін, виготовляли декорації Броніслав Русовецький, Андрій Рудь, Олег Тончук; костюми, одяг сцени та бутафорію– Надія Щенович, Людмила Тончук, Тетяна Слободянюк. Музичний керівник – Заслужений працівник культури України Сергій Ігнатенко, балетмейстер–постановник вистави Вікторія Грошева. Звукорежисери – Ігор Бабій, Віктор Чабан, режисер по світлу – Руслан Тимощук. Керівники проекту – Заслужений працівник культури України Олена Петрівська, Валентина Бабич.

Сценічні костюми акторів вистави «Крупный выигрыш, или 200 тысяч»

Театр в Бердичеві

Театр в Бердичеві

Уся творча і технічна група, яка працювала над виставою сердечно вітає бердичівлян із прийдешнім Великоднем Христовим і з нетерпінням чекає на зустріч зі своїми глядачами!!!

Про уточнені дати прем’єри вистави обов‘язково повідомимо додатково у ЗМІ та на наших сторінках у Фейсбуку.

І пам‘ятайте: усі квитки дійсні!

Театр в Бердичеві

Театр в Бердичеві

Театр в Бердичеві

Театр в Бердичеві

Театр в Бердичеві

Театр в Бердичеві

Театр в Бердичеві

Театр в Бердичеві

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.