93-річному Івану Привалову присвоять звання Почесного громадянина Бердичева — РІО Бердичів

Субота, 4 Грудня

93-річному Івану Привалову присвоять звання Почесного громадянина Бердичева

Таку новину було озвучено сьогодні на засіданні виконавчого комітету Бердичівської міської ради. Серед питань порядку денного і було присвоєння цієї важливої та дійсно почесної відзнаки. Її вручають тим бердичівлянам, які мають особливі заслуги перед містом, зробили значний внесок у розвиток міста, прославилися видатними досягненнями у  різних напрямках діяльності.

І ось тепер когорта у більш ніж півсотні Почесних громадян міста Бердичева поповниться ще однією особливою людиною, гідною носити таке звання. Мова йде про ветерана Другої світової, війни, колишнього воєнкома Професійно-технічного училища №4 Івана Терентійовича Привалова, який у травні цього року відзначив 93-річчя.


Усі, хто знає бердичівлянина, відгукуються про нього лише теплими і гарними словами. І воно не дивно, але, як зазначила заступник міського голови Валентина Адаменко, він намагається відвідувати усі заходи, що проходять у місті. Крім того, для того, аби покласти квіти до Меморіалу «Слава Героям!» та вшанувати пам’ять загиблих, Іван Привалов навіть не хоче, щоб його підвозили автомобілем, а хоче йти самостійно, пішки, а це, в свою чергу, ще раз підтверджує, наскільки сильна духом ця людина, незважаючи на свій поважний вік.


Його поважають усі, хто особисто з ним знайомий, він є гарним прикладом для наслідування молоді. Школярі, коли Іван Привалов приходить на відкритті уроки чи відзначення знаменних дат, слухають бердичівлянина, затамувавши погляд. І міський голова, і члени виконавчого комітету погодилися з тим, що цей чоловік, дійсно, заслуговує на таке звання і побажали йому ще довгих років життя, міцного здоров’я та продовжувати в такому ж дусі брати участь у героїко-патріотичному вихованні молодого покоління бердичівлян.

 

super cina

 

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.