На Бердичівщині Святий Миколай місцем своєї резиденції обрав «Березовий Гай» — РІО Бердичів
  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

На Бердичівщині Святий Миколай місцем своєї резиденції обрав «Березовий Гай»

Саме там, в оздоровчому таборі «Березовий гай», 19 грудня пройшло святкове дійство за участю керівництва району, меценатів та дітей.

А розпочалось все ще з місяць тому, коли у заступника голови Бердичівської районної ради Софії Томашевської з’явилась ідея організувати в таборі справжню Резиденцію Святого Миколая. Адже щороку напередодні різдвяних свят в новинах показують такі резиденції то в Карпатах, то на Поліссі, врешті-решт, і у Бердичеві їх організовували не тільки офіційні комунальні установи, а навіть прості громадські організації. До цієї ідеї вона залучила спонсорів, відклала всі важливі справи (якщо такі були) і взялась за реалізацію задуму.

І ось в четвер по обіді до Скраглівки потягнулись легковики і шкільні автобуси, які швидко заповнили і невеличку стоянку перед воротами табору, і вузьку лісову доріжку, яка веде до нього. З них виходили дорослі і діти, яких в таборі вже чекали артисти районного відділу культури на чолі з керівником та святково прикрашений один з будиночків.

Святкову програму, як годиться, відкрили керівники району - голова райдержадміністрації Людмила Димидюк та голова районної ради Максим Самчик, але не стандартними офіційними фразами, а своїми розповідями про те, що їм в дитинстві приносив Святий Миколай.

Виступила і головний натхненник свята - Софія Томашевська, представивши людей, які надали спонсорську допомогу: керівник ПП «Слободищинське Олег Шевчук, директор ТОВ «Агро-Райгородок» Валерій Барановський, депутати облради Ігор Романський та Остап Маланюк. І це лише ті, хто змогли приїхати на свято, а допомагали в його організації значно більше людей. Трохи пізніше на свято прибув і Олександр Ревега, який продовжує підтримувати всі гарні справи в районі, і теж розповів, які бажання загадував в дитинстві Святому Миколаю.

Тим часом залунали веселі пісні і ведучі свята разом зі своєю помічницею швидко залучили дітей та їх батьків до танців і конкурсів. Оскільки снігу не було, то й Святий Миколай приїхав на свято не на санях, а на квадрациклі, але сучасних дітей це ні грама не засмутило. Після привітань та святкового феєрверку малечу запросили безпосередньо до Резиденції, і відразу туди вишикувалась черга бажаючих розповісти Миколаю віршик та отримати подарунок.

Діти особливої уваги на предмети в будиночку не звертали, вони відразу бігли до його господаря і лише потім оглядались та фотографувались. А фотографуватись було біля чого, адже фактично тут було декілька фотозон, оформлених з великою майстерністю і любов’ю. Тут і чарівна ялинка з подарунками, і шафа з іграшками, і диван з плюшевим левом, і письмовий стіл з листами від дітей, і, звичайно ж, червоні чобітки для подарунків.

Для дітей, які чекали своєї черги, ведучі організували ігри та розваги, а ті, хто трохи змерзли, грілись гарячим чаєм з солодощами. Дорослі, які супроводжували дітей, були не менш вражені організацією свята і лише жалкували, що їх друзі чи знайомі не приїхали сюди, а пішли на відкриття міської ялинки.

Софія Томашевська сказала, що ця традиція буде продовжена і в подальшому, хоча, як на мене, то зовсім по-різному може скластись подальша доля цього табору. Адже, як нещодавно було озвучено, село Скраглівка буде приєднано до Бердичева і, відповідно, табір і стадіон теж можуть перейти у міську власність.

Але щоб не було в майбутньому, а сьогодні і ще декілька днів всі бажаючі можуть приїздити до «Березового гаю» в гості до Святого Миколая.

skraglivka1

skraglivka2

skraglivka3

skraglivka4

skraglivka5

skraglivka6

skraglivka7

skraglivka8

skraglivka9

skraglivka10

skraglivka11

skraglivka12

skraglivka13

skraglivka14

skraglivka15

skraglivka16

skraglivka17

skraglivka18

skraglivka19

skraglivka20

skraglivka21

skraglivka22

skraglivka23

skraglivka24

skraglivka25

super cina

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.