Святковий концерт для особливих людей відбувся у Бердичеві — РІО Бердичів

П'ятниця, 4 Грудня

Святковий концерт для особливих людей відбувся у Бердичеві

Кожного року на початку грудня вся Україна разом із світовою спільнотою відзначає Міжнародний день осіб з інвалідністю. Цей день – не лише шана суспільства і нагадування усім про обов’язок перед людьми, які потребують підтримки і захисту, це, передовсім, можливість вкотре переконатися, наскільки сильними духом, переповненими бажанням творити, здібними і талановитими є такі люди.

І найчастіше той, хто має певні вади зору, слуху, опорно-рухового апарату чи розумові, випромінює радість, наполегливість, жагу бути такими, як усі, і робити все те, що роблять здорові люди. І в них це неабияк виходить, адже чого тільки вартують ті вірші, які вони самостійно пишуть і розповідають, пісні, які вони виконують, неймовірної краси картини у виконанні людей з обмеженими можливостями і ще багато-багато інших вмінь та здібностей.


Єдине, чого дійсно потребують такі люди, так це уваги, підтримки, турботи та допомоги у плані адаптації до навколишнього середовища. Саме тому й існують відповідні організації, товариства та центри реабілітації, волонтери і працівники яких роблять усе можливе, аби особливі люди, об’єднанні спільною проблемою, відчували себе повноцінними, розвивалися, проходили реабілітацію, проводили час у спілкуванні, у спільному творінні чогось цікавого і гарного.


У Бердичеві також діють такі громадські організації і центри, які піклуються про осіб з інвалідністю, підтримують їх і результати цієї колосальної, нелегкої, але вкрай важливої роботи помітні. Це Бердичівська територіальна первинна організація Українського товариства сліпих (УТОС), Центр для неповносправних дітей «Насіння надії», Центр ранньої медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Промінчик», громадська організація інвалідів-візочників «Стимул»,  Бердичівська первинна організація Українського товариства глухих (УТОГ), Бердичівський союз інвалідів, БМО Всеукраїнської організації інвалідів війни та Збройних Сил та інші.
І у середу, 04 грудня, з нагоди Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями у міському Палаці культури особливим людям бажали здоров’я, сил та наснаги, віри у краще, розвиватися, вдосконалюватися, робити те, що подобається і що виходить якнайкраще. Грамоти Бердичівської міської ради, подяки та квіти міський голова вручав на сцені керівникам і працівникам громадських організації, волонтерам та усім тим, хто не стоїть осторонь, а долучається до підтримки і допомоги людям з інвалідністю.


Традиційно, концертну програму до цього дня підготували не лише артисти і творчі колективи міського Палацу культури, а й особливі бердичівляни, підопічні вищезазначених організацій, співаючи, декламуючи поезію, граючи на музичних інструментах та передаючи усім у залі частинку своєї доброти.

mpk koncert1

mpk koncert2

mpk koncert3

mpk koncert4

mpk koncert5

mpk koncert6

mpk koncert7

mpk koncert8

mpk koncert9

mpk koncert10

mpk koncert11

mpk koncert12

mpk koncert13

mpk koncert14

mpk koncert15

mpk koncert16

mpk koncert17

mpk koncert18

super cina

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

Три ведмеді запрошує на роботу

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошує на роботу

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.