Представники Бердичівського району вітали людей із особливими потребами — РІО Бердичів

Неділя, 12 Липня

  • Бердичівський Базар

Представники Бердичівського району вітали людей із особливими потребами

04 груд. 2019 Прес-служба Бердичівської РДА

 

Люди з обмеженими фізичними можливостями є невід'ємною частиною суспільства. Вони намагаються жити так, як всі - повноцінно, займатися улюбленою справою, працювати, мати власну сім'ю, але водночас вони потребують неабиякої підтримки небайдужих.

Міжнародний день осіб з інвалідністю, 02 грудня 2019 року, відзначили члени первинної організації Бердичівського територіального Українського товариства сліпих.


Від імені голови Бердичівської райдержадміністрації Людмили Димидюк та від голови Бердичівської районної ради Максима Самчика їх вітала директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олена Продеус та головний спеціаліст виконавчого апарату ради Наталія Тимченко.


За сумлінну працю, активну участь в громадському житті організації, високе почуття обов’язку, чуйність, уважність у ставленні до людей з особливими потребами та з нагоди Міжнародного дня осіб з інвалідністю Грамоти та грошову винагороду отримали активісти Бердичівської територіальної первинної організації Українського товариства сліпих. До Міжнародного дня людей з інвалідністю, членам товариства підготували та передали продуктові набори.


Люди з особливими потребами, можливо, слабкі фізично, але сильні духом. Вони талановиті, співають пісень, навчаються і мріють. І в цьому переконали учасники художньої самодіяльності товариства. Вони читали вірші та гуморески, співали патріотичні пісні, грали на музичних інструментах. Вони подарували усім присутнім неймовірні враження та гарний настрій.

vitalu1

vitalu2

super cina

 

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.