Гарною погодою на Покрову сповна скористались бердичівляни — РІО Бердичів

Вівторок, 26 Жовтня

Гарною погодою на Покрову сповна скористались бердичівляни

16 жовт. 2019 Олександр Доманський

А особливо ті, хто прийшов теплого сонячного вечора на головну площу міста. Тут, в продовження офіційних святкувань до Дня Захисника, які пройшли напередодні, відбувся концерт духового оркестру та виступи солістів міського Палацу культури імені О. Шабельника.

Зрозуміло, що такої атмосфери при звуках духових інструментів, яка була півстоліття чи більше тому, вже немає і не буде. Адже тоді, до ери телефонів, гаджетів і навіть магнітофонів, оркестр був чи не єдиним «джерелом» звуку для міських танців.

Цього вихідного понеділка під оркестр танцювали хіба що кілька дітлахів, а ті кілька десятків бердичівлян, які опинились у цей час на площі, просто слухали музикантів та співаків, прогулюючись гранітною бруківкою, або ж сиділи на лавках під ялинками.

Сподіватись на те, що мода на духові оркестри відновиться у повному обсязі, напевно, марно, хоча за кордоном, при правильній організації та продюсуванні, є приклади, коли духова чи симфонічна музика збирає не тільки зали, але й величезні відкриті майданчики вдячних глядачів і, навіть, чимало заробляє на цьому…

ploshcha1

ploshcha2

ploshcha3

ploshcha4

ploshcha5

ploshcha6

ploshcha7

super cina

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.