Бердичів скликав пісенних друзів, сусіди не прийшли — РІО Бердичів

Вівторок, 26 Жовтня

Бердичів скликав пісенних друзів, сусіди не прийшли

Вчора у Бердичеві відбувся фестиваль-конкурс поезії та авторської пісні імені Віктора Ізотова "БЕРДИЧІВ СКЛИКАЄ ДРУЗІВ". Його організатором і натхненником став близький друг Віктора, поет та громадський діяч Валерій Хмелівський.

 


Для проведення конкурсу Валерій Йосипович обрав велику залу будівлі Бердичівської районної державної адміністрації і, можливо, це стало причиною того, що місто Бердичів та його офіційні культурні інституції повністю проігнорували таку цікаву ініціативу. А, можливо, фундатор фестивалю просто не звертався до них, пам’ятаючи гіркий досвід деяких останніх звернень.

 


Але, на відміну від бердичівських митців, в конкурсі зголосились взяти участь чимало гостей з багатьох міст України, а до журі увійшли як бердичівські метри поезії і пісні (Михайло Пасічник та Олесь Коляда), вінницькі творці (Крупка Віктор – літературознавець, поет, кандидат філологічних наук та Тетенко Сергій – композитор, аранжувальник) та жителька Болгарського міста побратима нашого Житомира Монтани, відома в Болгарії співачка та композиторка Наталі Ангелова.


Для учасників конкурсу організували екскурсійну програму цікавими місцями Бердичева, а вже о дванадцятій офіційно відкрили творчу програму фестивалю. На жаль, глядачів зібралось дуже мало, але ті, хто прийшов, отримали насолоду від поезії і пісні, незважаючи на прохолоду зали, яка різко контрастувала з теплом і сонцем зовні приміщення.


Відкриваючи конкурс, ведуча Світлана Соболевська прочитала коротку біографію Віктора Ізотова:
«Віктор народився 27 лютого 1962 року в місті Львів. Батько, Василь Степанович – професійний військовий. Мама, Валентина Андріївна - товарознавець. Після закінчення школи у 1979 році поступив на навчання до Хмельницького вищого артилерійського училища, а після його закінчення з відзнакою, отримав призначення в Бердичівський артилерійський полк.
Наприкінці 80-х Віктор проходить службу в Алжирі, а в 1990 році вступає до військово-артилерійської академії в Санкт-Петербурзі. Але через рік вирішує закінчити службу та повертається до України.
В 1991 році була організована фірма ГРОНО, яка в подальшому перетворилась в одну з найбільших приватних компаній нашого міста, а Віктор став її засновником і генеральним директором.
Крім цього Віктор обіймав посаду керівника громадської організації «Союз підприємців малого і середнього бізнесу Бердичева», був обраний депутатом Бердичівської міської ради. Згодом створив благодійний фонд, який допоміг дуже багатьом жителям нашого міста.
30 липня 2007 року, після тривалої хвороби, перестало битись серце доброї людини і нашого близького друга Віктора Ізотова».


А потім ведуча оголосила, що у залі присутні близькі люди Віктора – його мати, батько та брат Юрій. І глядачі не просто побачили рідних Віктора у залі, а згодом і почули їх зі сцени. Так, справжнім сюрпризом стало пізніше виконання батьком Віктора, 88-річним Василем Степановичем, під акомпанемент Олеся Коляди, української народної пісні. Напевно, від батька і передалась колись Віктору любов до пісні, любов до творчості.


Після коротких вступних слів у залі зазвучали вірші та пісні, а після невеликої перерви, під час якої журі активно працювало, переможці та учасники конкурсу отримали свої дипломи та кубки (повний список читайте нижче).
А подарунком для глядачів став музичний виступ члена журі, чарівної Наталі Ангелової.

izo1

izo2

izo3

izo4

izo5izo6

izo7izo8

izo11

izo12

izo13

izo14

izo15

izo16

izo17

izo18Переможці конкурсу поезії:
• Лауреат. Диплом І ступеня: Іванець Людмила, Харків;
• Лауреат. Диплом ІІ ступеня: Іванчук Тетяна, Київ;
• Лауреат. Диплом ІІІ ступеня: Рижук Надія, Бровари.
Дипломанти конкурсу поезії:
• Вітер Світлана, Житомир;
• Козачук Валентина, Гришківці;
• Кримська Ірина, Малин;
• Нікітенко Світлана, Італія;
• Утриско Леся, Іспанія.
Дипломанти конкурсу поезії, волонтери:
Крістіна Бубровська;
Марина Дрон-Лісняківська;
Олена Рикаль.
Переможці конкурсу авторської пісні:
• Лауреат. Диплом І ступеня: Адам'як Сергій, Бердичів;
• Лауреат. Диплом І ступеня: Іванець Юрій, Житомир;
• Лауреат. Диплом І ступеня: Слуквіна Валентина, Рівне.
(Настільки рівний і високий рівень виконання, що журі прийняло саме таке рішення).
Дипломанти: 
Нечмоня Олександр, Бердичів.
Калина Ольга, Андріяшівка, виконавець - Богдана Гуменюк.
Абсолютний переможець конкурсу (Гран-прі):
Євдокимова Ірина, виконавець - Анна Гайдук, Запоріжжя.
Дипломант конкурсу: Соболевська Світлана, ведуча.

super cina

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.