У Бердичеві знімали фільм про Сергія Корольова — РІО Бердичів

Вівторок, 22 Вересня

  • Бердичівський Базар

У Бердичеві знімали фільм про Сергія Корольова

11 вер. 2019 Власкор

У вівторок в мережі «Фейсбук» почали з’являтися фото зі знімального майданчику фільму, зроблені у нашому місті. Як виявилось згодом, Бердичів став однією з локацій стрічки «Незламний» - кіно про вченого у галузі ракетобудування та космонавтики, конструктора Сергія Корольова.

korolovВідомий вже не за однією кінострічкою старовинний бердичівський дворик, що по вулиці Торговій, біля книжного магазину, напевно, не випадково став місцем однієї зі сцен фільму. Колоритний та неповторний, він бачив багато історій і зберігає немало таємниць своїх мешканців у різні роки їхнього життя тут. І не тільки.

Акторів фільму у сценічному вбранні та з реквізитом у вигляді живої курки в авосьці, радянської дошки для прання та інших старовинних речей бачили у різних районах Бердичева. Власне, зі слів знімальної групи і вдалося дізнатися про те, що ведуться зйомки фільму про нашого земляка - основоположника практичної космонавтики.

Відомо, що досі зйомки велися у Житомирі – рідному місті Сергія Корольова. Про який етап життя вченого йтиметься у сценах, відзнятих у Бердичеві, побачимо згодом. Ймовірніше за все, вони розповідатимуть про дитинство вченого, адже на питання про що все-таки фільм, один із учасників знімального процесу відповів: «Про маленького Корольова».


Режисером фільму «Незламний» є Петро Авраменко, а знімалися у ньому і бердичівляни. Невідомо лише, у яких ще містах чи селищах будуть знімати чи вже знімали кадри автобіографічної стрічки.


Нагадаємо, Сергій Корольов народився у Житомирі і став відомим на весь світ вченим у галузі ракетобудування та космонавтики. Очолював програму СРСР, під керуванням Сергія Корольова була запущена перша балістична ракета, перший штучний супутник Землі та були здійснені перший політ та перший вихід людини в космос.

Фото - Ядвіга Томашевська, Валентина Ратушинська, РІО-Бердичів
Режисер – Петро Авраменко

korolov1

korolov2

korolov3

korolov4

korolov5

korolov6

korolov7

korolov8

korolov9

korolov10

korolov11

korolov12

korolov13

korolov14

korolov15

korolov16

korolov17

korolov18

korolov19

korolov20

korolov21

korolov22

korolov23

super cina

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.