Творча кухня у бердичівській бібліотеці – натхнення для дітей — РІО Бердичів
  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Творча кухня у бердичівській бібліотеці – натхнення для дітей

Добігають до свого логічного завершення приємні, теплі і цікаві дні літніх канікул. Вже зовсім скоро дітвора прямуватиме до школи на навчання, а поки кожен з них насолоджується відпочинком і намагається зацікавити себе чимось нестандартним, творчим, креативним, щоб гарно провести свій вільний час.

А Бердичівська міська бібліотека для дітей вирішила організувати маленьким відвідувачам дозвілля з користю та зробити їхні будні особливими. Саме тому у дитячій книгозбірні бібліотекар Світлана Вдовиченко своє вміння і захоплення – малювання , а також, звісно ж, читання книг, втілила у створенні проекту під назвою «Арткухня». Тим більше, що це ще й гарна можливість долучати дітей до бібліотеки.


Перше вступне заняття «Арткухні» відбулося 30 липня, усі познайомилися один з одним, розповіли трішки про себе та своїх рідних, про захоплення і вміння. Потім усі гуртом складали віршики та малювали малюнки у незвичайній техніці, читали оповідання і просто спілкувалися. Це зараз, як зазначає Світлана Вдовиченко, вони збираються до обіду, а у період навчання потрібно буде зробити графік, зручний для кожного учасника гуртка. І хоч всього їх не так багато – 9 дівчаток, а на заняття ходять 4-7, але усім надзвичайно до вподоби така ініціатива бібліотекаря.


А сьогодні маленькі бердичівлянки завітали вже на третє заняття, на якому гуашевими фарбами малювали жирафу. Аліна, Рената, Аня – учениці загальноосвітніх шкіл міста, а Марійка приїздить до бібліотеки з села Маркуші. Невеличкий вступ до заняття, настанови керівника «Арткухні» і всі приступили до найприємнішого – створення власного шедевру. Овал з овалом, трішки фантазії, кольору і навіть музики – і з під пензля дітей постають кумедні, яскраві і, незважаючи на однаково тематику, різні малюнки. Протягом процесу всі уважно слухали цікаві факти про жирафу, жартували і, що не менш важливо, складали власне невеличке оповідання про головного героя своїх малюнків.


Попереду таких засідань «Арткухні» буде ще багато, адже діти із задоволенням їх відвідують, а Світлана Вдовиченко має ще багато ідей, як зробити ці зібрання веселими, творчими, яскравими і незабутніми.

tvorchakukhnya1

tvorchakukhnya2

tvorchakukhnya3

tvorchakukhnya4

tvorchakukhnya5

tvorchakukhnya6

tvorchakukhnya7

tvorchakukhnya8

tvorchakukhnya9

super cina

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.