Працівники Райгородецької громади Бердичівщини відремонтували клуб в Мартинівці — РІО Бердичів

П'ятниця, 29 Трв

  • Бердичівський Базар

Працівники Райгородецької громади Бердичівщини відремонтували клуб в Мартинівці

За всіма перипетіями процесу об’єднання територіальних громад нарешті у них дійшла черга і до конкретних справ. Так, згідно з рішеннями Райгородецької сільської ради в Райгородку не створювали старостинського округу, а села Мартинівка і Лемеші додали адміністративно до Андріяшівського. Відповідно, в цих селах на сьогоднішній день майже не залишилось працівників бюджетних установ (головної рушійної сили в наведенні порядку на селі). Саме тому працівники апарату ОТГ й ініціювали акцію допомоги Мартинівці.

 


Підштовхнув їх на цей крок і один з активних депутатів новоствореної ради, місцевий підприємець Валерій Степанський. Він за власні гроші закупив фарби та щітки, і робота розпочалась. Крім працівників апарату тут наводили лад і працівники клубних установ громади та соціальні працівники. Вони білили і фарбували стіни, вікна, підлогу, паркани і колони, і нарівні з іншими це ж робила і голова громади Галина Кудлай.

 


Прості мешканці Мартинівки (не працівники комунальних установ) допомагати в ремонті не спішили, напевно, були зайняті домашніми справами. А ось діти прийшли подивитись, що ж там в їхньому клубі роблять дорослі дяді і тьоті, і їм теж знайшли справу по душі. На спортивному майданчику їм дісталось фарбування футбольних воріт.


На жаль,сподіватись на те, що відремонтований клуб щоденно буде наповнюватись відвідувачами не варто, адже в селі залишається все менше молоді, але тим, хто живе в Мартинівці (або ж тим, хто хоча б приїздить на літо до бабусь та дідусів), хоча б потенційно буде де зібратись.


Інші місцеві підприємці теж пообіцяли допомогти відремонтувати стелю в клубі, тож гарна ініціатива буде продовжена.

Фото з офіційного сайту ОТГ та мережі «Фейсбук»

Ray1

Ray2

Ray3 Ray4

Ray5 Ray6

Ray7 Ray8

Ray9 Ray10

Ray11 Ray12

Ray13 Ray14

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.