Hip-Hop фестиваль «Do it» запалив Бердичів — РІО Бердичів

Субота, 11 Липня

  • Бердичівський Базар

Hip-Hop фестиваль «Do it» запалив Бердичів

22 лип. 2019 Катерина Доманська

Цієї суботи на літньому майданчику міського Палацу культури ім. О. Шабельника відбувся нетиповий молодіжний захід: музичний Hip-Hop фестиваль, що наділив всіх своїх відвідувачів позитивними емоціями. Організаторами вечірки були Творча Лабораторія «Живий звук», яка зазвичай і робить музичні заходи у Палаці культури, та давно вже відомий у колах поціновувачів бердичівської реп- (та не тільки) музики виконавець під псевдонімом «ОтДомаКДому».

Окрім самого організатора, який був хедлайнером на фестивалі, молодь «качали» такі представники бердичівської Hip-Hop туси, як Феодот Січневий, Максим Романчишин, Максим Первый, РомаСей, «Mario» та «GR4». Справжнім вибухом на літньому майданчику став наймолодший та вже найпопулярніший виконавець - Яша під псевдонімом «lilwysy». Десятки стильних тинейджерів прийшли на фестиваль лише для того, щоб разом прокричати його хіт «MOLLY».

Також на захід завітав і «ZFNcrew» - команда місцевих художників графіті, що дивувала відвідувачів своїми мистецькими навичками стріт-арту.

Загалом Hip-Hop фестиваль «Do it» у Бердичеві був досить класним. Особливо приємним був факт проведення дійства просто неба. Сподіваємося, що традиція організації подібних вечорів буде продовжуватися й надалі.

doit1

doit2

doit3

doit4

doit5

doit6

doit7

doit8

doit9

doit10

doit11

doit12

doit13

doit14

super cina

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.