У Бердичеві презентують хореографічну виставу про реалії сьогодення — РІО Бердичів
  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

У Бердичеві презентують хореографічну виставу про реалії сьогодення

24 черв. 2019 Власкор

25 червня о 19 годині у Бердичеві відбудеться презентація хореографічної вистави «І настав ранок...». У ній братимуть участь маленькі артисти із різних колективів: «Totem Dance» (м.Київ), «Start point Dance Studio» (м. Рівне) та арт студія «Rizoma» (м. Бердичів).

Вистава в одну дію готувалася під час літнього танцювального табору на базі арт резиденції Різома протягом 12 днів.
Артисти та організатори концерту хочуть донести до глядача своє бачення реалій оточуючого світу та що буде з людством, якщо вони не зупиняться нищити планету.

«Ранок настав, наш спадок нащадкам залишено. Як жити, коли майбутнього не існує? Як залишитись дитиною і вирости Людиною, коли ти живеш в умовах виживання, які несвідомо створили для тебе безвідповідальні дорослі. Ця вистава ставить перед глядачем актуальні для сьогодення питання. Яку планету ми залишимо своїм нащадкам? Де та межа, за якою вже не буде вороття назад від неминучої екологічної катастрофи і чи не перетнули ми її вже зараз? Артисти та організатори концерту хочуть донести до глядача своє бачення реалій оточуючого світу та що буде з людством, якщо вони не зупиняться знищувати планету», - розповідає заступник керівника атр резиденції Різома Ольга Крицька.

Ідея та постановка виступу: Христина Шишкарьова та Ярослав Кайнар.

Вистава відбудеться за підтримки Українського культурного фонду. Бердичівлян та гостей міста запрошують до резиденції Різома за адресою м. Бердичів, вул. Червона, 67.

Вхід вільний

ranok1

super cina

Відео

anoliya zb 800

rif800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.