У Бердичівській центральній міській бібліотеці відзначили День Батька — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

У Бердичівській центральній міській бібліотеці відзначили День Батька

19 черв. 2019 З сайту Молодіжного центру "М-Формація"

Запевняєте, що лише мами знають в точності до граму вагу своєї дитини при народженні і час появи на світ?

Пан Євген зумів зламати стереотипи. Він чітко, по-військовому, з гордістю назвав усі цифри: старший син - 3760 кг, 17:40, менший - 3220 кг, 17:30...
Ми звикли, що слова кохання, турботи більше отримують наші любі Матусі. А Татусі... Погодьтеся, не меншу роль вони також відіграють у нашому житті. Приємно, що вже на офіційному рівні маємо "дозвіл", аби зателефонувати, забігти у гості та привітати наших любих.


Мабуть, в сучасному, швидкому світі потрібні такі визначені свята, аби зупинитися на мить і згадати найрідніших. Іноді соромимся щирих слів, крадькома цілуємо та пригортаємо... Хотілося б повчитися у дітей - сучасних, вільних, розкутих... Як мило вони зазирають в татові очі, донечки ніжно пестять своїми рученятами батькові неголені щоки і питають: "Татко, ти ж мене любиш?".
Зізнавалися у взаємному коханні, долали цікаві випробування, жартували та витирали сльози розчулення на чудовому святі до дня Батька у "М-Формації".


Дякую за участь та підтримку наших друзів, постійних відвідувачів - родини Тайполє та Магденко, а також супер татусів-бердичівських військових. Наші серця завжди відкриті для вас!

 batko1

 batko2

 batko4

 batko5

 batko7

 batko8

 batko9

 batko10

 batko11

 batko12

 batko13

 batko14

 batko15

 batko16

 batko17

 batko18

super cina

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.