На ICTV стартував показ фільму з бердичівлянином у головній ролі — РІО Бердичів

Четвер, 4 Червня

  • Бердичівський Базар

На ICTV стартував показ фільму з бердичівлянином у головній ролі

24 трав. 2019 Максим Железницький

На каналі ICTV розпочався показ чотирьох серійного фільму, де головну роль грає актор Денис Гранчак, який виріс в нашому славному місті Бердичеві.

Денис Гранчак хоч і народився в Києві, але двадцять два роки прожив в Бердичеві. Саме у нашому місті розпочалася його театральна кар’єра з драматичного гуртка Бердичівського будинку піонерів (нині – Центр позашкільної освіти імені Олександра Разумкова – прим.авт), де режисером театральної студії була Валентина Володимирівна Ратушинська, яка нині працює у Бердичеві в «Музично-драматичному театрі на Європейській». На рахунку Дениса Гранчака вже велика фільмографія, серед його відомих серіалів: «Гвардія» (2+2), «На лінії життя» (ТРК «Україна») та інші. Також Денис Гранчак грає у театрі.


«В полоні у перевертня» - це справжній чоловічий екшн з викраденнями, гонитвами та перестрілками! Запрошуємо до перегляду фільму з бердичівським актором у головній ролі.

granchak

super cina

 

Відео

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.