Про Героїв України усіх часів і поколінь говорили у бердичівському молодіжному центрі — РІО Бердичів

Середа, 27 Січня

  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Про Героїв України усіх часів і поколінь говорили у бердичівському молодіжному центрі

Протягом багатьох століть у житті нашої країни не лише чоловіки, а й навіть жінки проявляли мужність та відвагу за свободу, волю та незалежність своєї держави.

Починаючи з лицарів Київської русі, козаків Гетьманщини, січових стрільців, вояків Армії УНР, УПА та діячів ОУН, оборонців Крут, учасників Другої світової війни і закінчуючи нинішніми борцями, які стоять на захисті східних кордонів України, герої усіх поколінь демонстрували і продовжують демонструвати риси патріотизму і жертовності, нескореності та звитяги. Віддаючи за свою батьківщину життя, вони залишаються у нашій пам’яті символом незборимості української нації.


З нагоди Дня Героя України, яке відзначають 23 травня, у молодіжному центрі «М-формація» учні загальноосвітніх шкіл міста, вчителі, молодь та працівники бібліотеки зібралися на патріотичній промоції «Данина пам’яті».


Свято Героїв, за словами ведучих заходу, є днем пам’яті усіх українців, які присвятили своє життя свободі, боролися і захищали нашу країну. Ці люди у різні часи дали нашій історії яскраві приклади героїзму і самовіддано служили та служать не лише країні, а й усьому українському народові. Бердичівляни пишаються живими героями України та бережуть у серцях пам’ять про загиблих воїнів, які на вівтар миру поклали власні життя заради нинішнього і майбутнього поколінь. Обличчя та імена бердичівських героїв увіковічені на гранітних меморіальних дошках, розміщених на навчальних закладах міста та будинках, де вони проживали, на їхню честь названі вулиці та провулки, а матерям героїв невпинно дякують містяни за достойне виховання синів.


На патріотичній промоції у молодіжному центрі «М-формація» присутні школярі знову вдивлялися на екрані в риси обличчя загиблих молодих хлопців та чоловіків – бердичівлян, які загинули у боротьбі проти агресора, та їхніх мам, рани у душі яких не загоюють роки. І хоч ці хлопці та дівчата ще зовсім юні, проте вони розуміють, що і наш Бердичів, і вся Україна мають гідних і достойних героїв, котрі є прикладом для всього українського народу.


Після хвилини мовчання, душевних роликів про військових та рідних, які з ними прощаються і їх зустрічають, не стримуючи сльози, учасники патріотичної промоції «Данина пам’яті» взяли участь у перегляді української історичної кінострічки "КРУТИ 1918".

geroiden1

geroiden2

geroiden3

geroiden4

geroiden5

geroiden6

geroiden7

geroiden8

geroiden9

geroiden10

geroiden11

geroiden12

super cina

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.