Діти та їх батьки стали головними учасниками великого свята у Бердичеві — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Діти та їх батьки стали головними учасниками великого свята у Бердичеві

16 травня, коли вся Україна відзначала День Вишиванки, у Бердичеві теж не пасли задніх.

Ми вже писали про грандіозну ходу у вишиванках, якою бердичівляни пройшли від міського Палацу культури до площі Центральної, але лише ходою в цей день святкові заходи не обмежились.


На площі перед будівлею міської ради вихованці хореографічних та вокальних колективів Центру позашкільної освіти імені О. Разумкова та МПК імені О. Шабельника представили глядачам велику концертну програму.


І це нічого, що глядачами виступали фактично батьки цих самих дітей, які бачили вже всі танцювальні «па» у своїх домівках та на репетиціях, вони залюбки фільмували виступи своїх доньок і синів на мобільні телефони, щоб милуватись ними та показувати рідним і близьким ще не один раз.


На жаль, кількість цих глядачів з кожним виступом зменшувалась, вони йшли допомагати своїм дітям переодягатись в коридорах міськвиконкому, які стали на деякий час імпровізованими гардеробними, а потім забирали їх додому. І останні номери концерту, найбільш видовищним з яких став виступ ансамблю «Явір» під керівництвом Ірини Назаренко з композицією «Калина», дивились вже зовсім мало глядачів.


Окрім цього колективу свою майстерність на площі Центральній демонстрували зразковий аматорський ансамбль танцю «Сенсація» (керівник Діана Жолудь), ансамбль джазового співу «Старий рояль» (керівник В’ячеслав Поплавський), зразковий ансамбль пісні «Краплинки» (керівник Олена Вялова), хореографічний ансамбль «Колібрі» (керівник Маріанна Андрейчик), вокальний ансамбль «Золотий ключик» (керівник Емма Харчук, акомпаніатор Альбіна Юркова), «Оркестр духових інструментів» (керівник Анатолій Тетьоркін), зразковий ансамбль естрадного танцю «О-ля-ля» (керівник Ірина Думінська), народна аматорська циркова студія «Диваки» (керівник Світлана Бардадимова), зразковий ансамбль сучасного танцю «Шакті» (керівник Тетяна Захарчук) та інші.


У кожному з цих колективів займаються десятки дівчат (і трохи хлопців), багато з яких в майбутньому пов’язують своє життя з мистецтвом, стають новими керівниками гуртків і ансамблів, знову й знову навчають нові покоління бердичівлян співати і танцювати. 

koncert m1

koncert m2

koncert m3

koncert m4

koncert m5

koncert m6

koncert m7

koncert m8

koncert m9

koncert m10

koncert m11

koncert m12

koncert m13

koncert m14

koncert m15

koncert m16

koncert m17

koncert m18

super cina

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.