Особливих діток Бердичівщини нагородили за участь у конкурсі — РІО Бердичів

Середа, 15 Липня

  • Бердичівський Базар

Особливих діток Бердичівщини нагородили за участь у конкурсі

«Повір у себе, і в тебе повірять інші» - саме таку назву має конкурс, який традиційно щороку організовує і проводить Бердичівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для особливих дітей, котрі проживають в Бердичівському районі.

Спрямований на те, щоб розвивати у діток творчі здібності, дати зрозуміти, що дорослі у них вірять, що вони дуже талановиті, а також соціалізувати їх, цей конкурс дає можливість юним і маленьким жителям Бердичівщини, які мають інвалідність, проявити себе.


Більше 20-ти дітей району у віковій категорії з 6 до 18 років створювали дивовижні роботи згідно визначеної організаторами тематики. Оскільки конкурс проводиться весняної пори, то цьогоріч і шедеври свої учасники творили на тему «Весна надихає». Квіти, дерева, сонечко і блакитне тепле небо на малюнках, яскраві аплікації та вироби з різноманітних матеріалів – все це неабияк вражає та захоплює.


І ось у четвер, 25 квітня, в малій залі райдержадміністрації відбулося підведення підсумків конкурсу «Повір у себе, і в тебе повірять інші», а також нагородження його переможців та учасників. Грамоти та подарунки усім без виключення дітям вручив заступник голови Бердичівської РДА Сергій Адам’як, зазначивши, що усі роботи прекрасні і всі діти дуже талановиті, креативні, з неймовірною фантазією та яскравим баченням навколишнього світу.


Порадували особливих діток і майстер-класом по виготовленню Великодніх виробів з фоамірану, який для присутніх провела керівник гуртка "Креативне рукоділля" Романівської загальноосвітньої школи Ольга Бонюк. Наприкінці усі залюбки смакували солодощами, ділилися враженнями від конкурсу та його результатів, демонстрували свої виготовлені вироби і просто спілкувалися.

malyunki2

malyunki3

malyunki4

malyunki5

malyunki6

malyunki7

malyunki8

malyunki9

malyunki10

malyunki11

malyunki12

malyunki13

malyunki14

malyunki15

malyunki16

malyunki17

malyunki18

malyunki19

malyunki20

malyunki21

malyunki22

super cina

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.