Юні бердичівські «разумковці» представили дивовижну Великодню виставку — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Юні бердичівські «разумковці» представили дивовижну Великодню виставку

Різносторонньому таланту вихованців ЦПО. ім. О. Разумкова не перестаєш дивуватися, адже ці маленькі та юні бердичівляни щоразу демонструють свої вміння на високому рівні, достойно представляють своє рідне місто на конкурсах, здобуваючи перемогу та знову і знову підтверджуючи, що у Бердичеві дійсно талановиті діти.

Напевно, усім відомо, що в даному Центрі позашкільної освіти виховання спрямоване на всебічний розвиток кожної дитячої та юної особистості. І окрім того, що діти займаються танцями та вокалом, «разумковці» проявляють себе і в різних жанрах образотворчого мистецтва, створюючи неймовірної краси картини, вироби тощо.


Саме такі дивовижні шедеври і презентували викладачі та вихованці ЦПО ім. О. Разумкова в Музеї історії Бердичева. Адже тут у четвер, напередодні Великодня, відбулося відкриття тематичної виставки картин, що містять святкові елементи у вигляді писанок, зроблених кошиків та створених напрочуд красивих писанок і різноманітних квіткових композицій.


На пропозицію директора музею Павла Скавронського влаштувати таку виставку, як зазначила директор ЦПО Олена Боровська, погодилися одразу, адже це ще одна прекрасна нагода продемонструвати все, чому навчаються діти, які навички вони здобувають.
В кожній роботі вирує надзвичайна любов до мистецтва і всі, хто має можливість їх спостерігати, стовідсотково отримає задоволення від цієї краси, витонченості, яскравості кольорів, польоту фантазії і старання авторів. А милуватися тут дійсно є чим, адже кожна робота по-своєму індивідуальна, виконана у певному стилі, з певних матеріалів. За словами методиста ЦПО ім. О. Разумкова Наталії Станкевич, участь у виставці взяли учні кількох гуртків на чолі зі своїми керівниками і водночас наставниками.


Тут роботи з фоамірану, які милують око чудовими квітами, картини з природного матеріалу і шкіри, різнокольорові писанки з народною символікою, картина у вигляді розпису на тканині, яку дитина створювала майже півроку, мальованки чималих розмірів та багато іншого.
Незмінно відкриття виставки супроводжували учні Бердичівської музичної школи, створюючи затишну атмосферу приємними і чуттєвими мелодіями. А родзинкою і неабияким сюрпризом для учнів загальноосвітніх шкіл міста, які разом із вчителями завітали до виставкової зали музею, став майстер-клас від керівника гуртка «Моделювання іграшок та сувенірів» Олени Сальнікової по створенню великодніх писанок.

muzey pisanka1

muzey pisanka2

muzey pisanka3

muzey pisanka4

muzey pisanka5

muzey pisanka6

muzey pisanka7

muzey pisanka8

muzey pisanka9

muzey pisanka10

muzey pisanka11

muzey pisanka12

muzey pisanka13

muzey pisanka14

muzey pisanka15

muzey pisanka16

muzey pisanka17

muzey pisanka18

super cina

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.