Бердичівські студенти представили авторську писанку на обласному конкурсі — РІО Бердичів
  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Бердичівські студенти представили авторську писанку на обласному конкурсі

24 квіт. 2019 З сайту ДНЗ "Бердичівське вище професійне училище"

Писанка – одна зі стародавніх форм українського народного розпису, у якому наші пращури втілювали свої прагнення та сподівання. Вважаєте, що писанкарство – це складне вишукане мистецтво, яким займаються лише народні майстри? Це не зовсім так.

Традиційно у квітні Житомирський державний будинок художньої та технічної творчості проводить обласний відкритий конкурс писанкарства “Воскресни, Писанко!” серед учнів закладів професійної (професійно-технічної освіти) Житомирщини. На конкурсі кожен, хто цікавиться цим колоритним народним мистецтвом, мав змогу взяти до рук писачок і спробувати створити свою неповторну писанку. Наше училище цьогоріч представляли Сніжана Шевчук та Микола Ферт. Конкурсанти проявили високу майстерність у створенні авторської писанки “Берегиня” і увійшли до списку переможців: Сніжана отримала диплом ІІ ступеня, а Микола – диплом ІІІ ступеня.


В програмі конкурсу була представлена виставка різножанрових робіт “Скарби Поліського краю” і благодійний мистецький марафон “Великодній кошик для воїна ООС”, де наш заклад посів почесне ІІ місце.


До перемоги своїх вихованців завжди веде майстер, який передає знання, уміння та любов до справи. Ми завдячуємо Цівінській Анні Миколаївні за підготовку учнів до конкурсу та організацію виставки. Анна Миколаївна поділилась своїми творчими секретами та наблизила учнів до колоритного народного мистецтва.

pisanki1

pisanki2

super cina

Відео

anoliya zb 800

rif 800 2020

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.