Театральна студія «Notes de vita» з Бердичева виступила на Міжнародному театральному фестивалі у Польщі — РІО Бердичів

Четвер, 18 Липня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Театральна студія «Notes de vita» з Бердичева виступила на Міжнародному театральному фестивалі у Польщі

11 квіт. 2019 Максим Железницький

Більше чотирьох років у місті Бердичеві при Благодійній організації "Кармель" існує театральна студія "Notes de vita", керівником якої є Віталій Войцехівський. У березні 2019 року учасники студії взяли участь у молодіжному театральному фестивалі «Wtoopa», який відбувся у польському місті Люблін.

Під час поїздки бердичівська студія презентувала виставу «Вічний бліцкриг», її автором та режисером став керівник студії Віталій Войцехівський.

«Наша студія повернулася з театрального фестивалю «Wtoopa», що традиційно проходить в різних містах Польщі. Це вже 14-й фестиваль, але представники іншої країни долучилися до нього вперше. «Notes de vita» стала тим каталізатором, що інтернаціоналізував цей чудовий фестиваль. Хороший відпочинок, прогулянки вуличками старого міста в Любліні, театральні тренінги, нові знайомства і безмежна кількість позитивних емоцій - ось чим став для нас «Wtoopa». А головне те, що змогли затягти у вихор неймовірний емоцій і переживань усіх учасників фестивалю. Вистава «Вічний бліцкриг» відновлює черстві душі і плавить скам'янілі серця, допомагає доторкнутися до величного…», - розповів Віталій Войцехівський
Поділилася також своїми враженнями учасниця студії "Notes de vita" Світлана Мазур.


«Наша театральна студія також показала під час фестивалю свою виставу, що має назву «Вічний бліцкриг», який розкриває проблеми і жахи війни, пронизує душі і серця людей, закликає до миру! Наш режисер Віталій Войцехівський вклав в спектакль і в кожного з нас усю свою душу. Два місяці ми невтомно і несамовито репетирували, віддаючись цій справі повністю. Робота дала свої плоди: актори нашої студії не просто зіграли ролі, а справді пережили сильні емоції та зуміли донести їх до глядача під час виступу. Нам повірили, нас зрозуміли – це найбільша і найкраща нагорода! Нам аплодували стоячи! Коли цінують твою роботу, то можна бути певним - вона має вагу, має сенс. Потрібно, не зупиняючись, завжди йти вперед – до нових вершин і досягнень», - розповіла Світлана Мазур.


Попереду у театральної студії "Notes de vita" нові вистави, репетиції та нові виступи під час різних заходів та фестивалів.

teatrali 1

teatrali 2

teatrali 4

super cina

Відео

rif800

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.