Глядачам «Вар’ятів» в Бердичеві нікуди було поставити свої автівки — РІО Бердичів

Четвер, 4 Червня

  • Бердичівський Базар

Глядачам «Вар’ятів» в Бердичеві нікуди було поставити свої автівки

Традиційна стоянка перед палацом культури імені Шабельника, протилежна сторона площі, всі місця біля пивзаводу і біля десятої школи, і на тротуарі біля МПК – в три ряди. Саме стільки автомобілів привезли своїх водіїв та пасажирів на концерт, який 11 лютого в Бердичеві давала відома гумористична команда під керівництвом свого гуру Сергія Притули.


Глядачів не злякала ціна на квитки від 190 до 350 гривень, і майже всі місця в партері, амфітеатрі та на балконі були зайняті. Не виключено, що тут були глядачі не тільки з Бердичева, а й сусідніх міст та містечок. Напередодні гумористи виступали в Умані, і як пожартував Притула, якби після Бердичева вони їхали в Меджибіж, то це було б логічно.


На офіційному сайті так написано про колектив: «Вар'яти ШОУ було створено в 2010 році кращими представниками українського гумору. Шоу позбавлене російської мови та нецензурної лексики, 
практично відсутні жарти «нижче пояса» та на політичну тематику – переважає побутова тема. Очільник шоу – відомий український телеведучий Сергій Притула. Сьогодні до складу Вар’ятів входять артисти: Володимир Жогло, Володимир Ковцун, Віталій Тильний, Сергій Полупан, Валентин Сергійчук та Сергій Притула». 

І на концерті в Бердичеві глядачі дійсно майже не почули російської мови та нецензурної лексики, хоча жартів «нижче пояса» та про політику вистачало. Притула розповів, що він до цього часу сердитий на партію «Батьківщина», яка колись без його відома розмістила фото гумориста у своїх рекламних матеріалах, хоча і вибачилась після цього. Напевно, тому, він дав зрозуміти глядачам, що неє її прихильником.


На жаль, я не зміг оцінити наскільки новою є програма, з якою вони нині вирушили в тур по Україні, бо не бачив старої програми, але більше двох годин глядачі в залі плескали в долоні, сміялись і реготали, іноді просто з міміки акторів.


Тепер на гумористів чекає Луцьк, де на два концерту 14 лютого вже продані всі квитки, і далі Бровари, Львів, Дубно, Ужгород, Трускавець та інші міста України. В кінці виступу Сергій Притула подякував глядачам за те що купляють квитки, приходять на концерти, адже саме завдяки цьому артисти можуть допомагати українській армії, ось і зараз вони збирають гроші на потужний октокоптер, здатний нести серйозний вантаж.


І насамкінець Сергій пообіцяв з кожною новою програмою відвідувати наше місто, де його так тепло зустрічають.

1varyat5

1varyat6

1varyat7

1varyat8

1varyat9

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.