У Бердичеві пройшов всеукраїнський танцювальний фестиваль вуличних танців — РІО Бердичів

Понеділок, 1 Червня

  • Бердичівський Базар

У Бердичеві пройшов всеукраїнський танцювальний фестиваль вуличних танців

12 лют. 2019 Віталій Мартич

На цих вихідних в ритмах хіп-хопу та електро в Бердичеві відшумів «BEAT'EM UP FEST» – всеукраїнський танцювальний фестиваль вуличних танців. Захоплюючі танцювальні поєдинки традиційно відбувалися у вигляді батлів, в яких учасники один на один протягом однієї хвилини демонстрували опоненту та суддям свої навички та творчі домашні заготовки.

Активну участь в заході брали учні Бердичівської танцювальної школи «Urban Play» (місце проведення занять – Будинок офіцерів), які прийшли показати вміння, а також підтримати свого тренера Степана Василюка (Freed). Зі слів Степана, який і являється організатором та ідейним натхненником даного фестивалю, головна мета такого заходу – це обмін досвідом між талановитими людьми, розвиток даної танцювальної культури в Бердичеві та Україні. Фестиваль дає можливість отримати нові цікаві знайомства, визначити для себе напрямок подальшого розвитку в динамічному прогресі танцю, проходити шлях становлення як особистості, подолати страх реалізації своїх творчих здобутків на публіці, розвиватися фізично та духовно, а головне просто отримати задоволення від танцю.


Географія учасників доволі різноманітна, адже свої вміння демонстрували представники Києва, Житомира, Кривого Рогу, Івано-Франківська, Львова, Калуші, Одеси, Запоріжжя, Рівного, Славути, Бердичева та інших міст України.

Вибір категорії залежав від досвіду та, в деяких випадках, від віку учасників, був представлений наступними категоріями:
- HIP HOP PRO та ELECTRO PRO – вік і досвід учасників без обмежень, бажання до участі залежало лише від впевненості в своїх силах;
- HIP HOP BEGINER та ELECTRO BEGINER - вік без обмежень, досвід танцювального стилю до 2 років;
- HIP HOP KIDS – вік учасників до 12 років, досвід учасників без обмежень.


Родзинкою вечора стала ME AGAINST THE MUSIC – сенс категорії полягав в тому, що лунала довільна музика в довільному порядку (різні стилі та різні ритми), під яку учасники мали змагатися, а опонентами могли бути абсолютно по-різному підготовлені учасники.
В запеклій творчій боротьбі призові місця розділилися наступним чином:

HIP HOP PRO
1 місце - Stans5 (м. Харків);
2 місце – R-one (смт. Глеваха Київська обл.).

ELECTRO PRO
1 місце – Staff (м. Переяслав-Хмельницький);
2 місце – Indapew (м. Калуш).

HIP HOP BEGINER
1 місце – Giba (м. Одеса);
2 місце – MegaMax (м. Одеса).

ELECTRO BEGINER
1 місце – Kalyanchik (м. Бердичів);
2 місце – Grenka (м.Бердичів).

HIP HOP KIDS
1 місце – MegaMax (м. Одеса);
2 місце – P.A. (м. Житомир).

ME AGAINST THE MUSIC
1 місце – Яся (м. Київ);
2 місце – Romazan (м. Київ).


Для забезпечення справедливого оцінювання танцювальних батлів було запрошено суддів: з Києва – NICKELODEON та з Бердянська – LION. Музичний супровід забезпечив драйвовий та позитивний DJ MARSELLEDI з Одеси. А систематизував і надавав направлення цьому нестримному творчому хаосу один із найкращих столичних MC SAYMORE.


Нестримна енергія та напрочуд позитивні емоції панували майже 10 годин, доки тривав фестиваль. Та емоції, які заполонили все навколо нього, ще довго стимулюватимуть талановиту молодь до нових звершень. Тож бажаємо всім творчих надбань та збільшення кола однодумців, адже Hip Hop та Electro – це не просто танець, а стиль життя!!!

hiphop1

hiphop2

hiphop3

hiphop4

hiphop5

super cina

Відео

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.