Бердичівський район долучився до відзначення Дня соборності України — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Бердичівський район долучився до відзначення Дня соборності України

Естафету відзначення важливого для українського народу свята продовжив сьогодні і, по суті, завершив Бердичівський район. Біля будівлі райдержадміністрації після обіду стояв шкільний автобус, котрим привезли на захід школярів з району, адже саме вони стали важливими учасниками свята.

Гостинно вітав гостей у залі народний аматорський хор «Сузір’я» під керівництвом Заслуженого працівника культури України Василя Пупіна, який і розпочав урочистості з нагоди Дня соборності України.


Привітав усіх присутніх голова Бердичівської райдержадміністрації Петро Яригін, зазначивши, що 100 років тому прагнення українців до створення єдиної держави здійснилося, а нині молодому поколінню належить розбудова вільної і незалежної держави, бо саме вони є надією на майбутнє України. Побажавши міцного здоров’я і мирного неба над головою, Петро Яригін виконав почесну місію нагородження. А привід для був більш ніж приємний. Вже традиційно під керівництвом та егідою голови Бердичівської райдержадміністрації проходить виставка-конкурс творчості учнівської молоді «Зимова казка». Грамоти було вручено переможцям цього конкурсу, якими стали учні загальноосвітніх шкіл району, у різних номінаціях.


Ще однією приємністю для маленьких і юних жителів Бердичівського району стали подарунки з-за кордону. Неодноразово, і цей рік не став винятком, братня Республіка Польща, а особливо діти, присилають їх для дітей, батьки яких є учасниками АТО. Тому на святковому заході ці подарунки знайшли своїх власників і неабияк порадували школярів. Після цього для гостей свята, і дорослих, і дітей, свої пісенні і танцювальні виступи дарували артисти і творчі колективи Бердичівського районного Центру культури і дозвілля, вітаючи усіх зі святом.

 sobornist rn1

 sobornist rn2

 sobornist rn3

 sobornist rn4

 sobornist rn5

 sobornist rn6

 sobornist rn7

 sobornist rn8

 sobornist rn9

 sobornist rn10

 sobornist rn11

 sobornist rn12

 sobornist rn13

 sobornist rn14

 sobornist rn15

 sobornist rn16

 sobornist rn17

 sobornist rn18

 sobornist rn19

 sobornist rn20

 sobornist rn21

 sobornist rn22

 sobornist rn23

 

super cina

 

 

 

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.