Соціальна служба провела майстер-клас для жінок Бердичівського району — РІО Бердичів
  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Соціальна служба провела майстер-клас для жінок Бердичівського району

31 жовт. 2018 Прес-служба Бердичівської РДА

24 жовтня 2018 року Бердичівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організовано майстер-клас для жінок району з виготовлення виробів з фетру.

Майстер-клас нам допомогли провести Олена Гончаренко – волонтер БФ «Фундація волонтери без кордонів» та майстер Валентина Романюк з ГО «Золоті руки» м. Житомира. Під час майстер-класу майстриня ділилася таємницями своєї творчості, надавала практичні та цінні поради учасникам.


Присутні мали можливість збагатити свої знання, дізнатись щось нове для себе, адже кожному з нас цікаво змінюватися, розвиватися, рухатися вперед, вчитися і вдосконалюватись. Учасники заходу навчилися виготовляти вироби з фетру самостійно для себе та своїх друзів.


Усі успішно впоралися, виготовили іграшкове янголятко, ялиночки, одержали позитивні емоції.
Дякуємо волонтеру Олені та майстру Валентині.
Чекаємо на нові зустрічі!

 

Відео

anoliya zb 800

rif 800 2020

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.