На ремонт покрівлі міського Палацу культури в Бердичеві виділять півмільйона гривень — РІО Бердичів

П'ятниця, 10 Липня

  • Бердичівський Базар

На ремонт покрівлі міського Палацу культури в Бердичеві виділять півмільйона гривень

Такий проект рішення, а точніше внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2017 №502 «Про комплексну цільову програму розвитку галузі культури м. Бердичева на 2018-2020 роки» обговорювали депутати сьогодні на скликаній позачерговій сесії міської ради.

Голосуванням вони мали підтримати виділення півмільйона гривень (510 тисяч) на капітальний ремонт частини покрівлі міського Палацу культури ім. О. Шабельника. Джерелом фінансування виступає міський бюджет та інші надходження спеціального фонду, завдяки чому спочатку буде виготовлено проектно-кошторисну документацію, а згодом і проведено ремонт. Директор міського палацу культури Олена Петрівська зазначила, що ремонту підлягає не вся покрівля закладу культури, а лише його частина площею у 660,5 кв.м. Це частина, де розташовані сцена великого залу, зала, в якій займається ансамбль танцю «Надія» та музична лабораторія «Живий звук». Загальна ж площа будівлі становить 3200 кв.м.


Останній ремонт покрівлі міського Палацу проводився протягом 2005, 2006 та 2007 років. Підрядник давав гарантію на експлуатацію даху строком на 1 років, проте покрівля витримала навіть більше - 12 років, а ось тепер почала протікати. Оскільки нині вже осінь, і розпочинається сезон дощів, то потрібно зробити те, що пошкоджено. Кошти, котрі залишаться, як директор закладу культури наголосила, будуть повернуті у бюджет.


Для ремонту ж усього даху необхідно як мінімум 2,5 мільйони гривень, і Олена Петрівська рада була б, якби їх виділили, але розуміє, що нині кошти з бюджету надаються на вирішення першочергових проблем, таких як водоканал (на погашення різниці в тарифах) тощо. Та, сподівається, що в наступному році все ж в міський бюджет буде закладено суму для ремонту всього даху міського Палацу.


Дехто з депутатів задавав питання про проведення енергоефективних заходів по утепленню будівлі, інші ж пропонували, як варіант, встановлення мембранної покрівлі, яку можна буде зняти, коли проводитимуть утеплення, та встановити назад, що неабияк зручніше та ефективніше. Та все, за словами директора, впирається у кошти, і така покрівля вартуватиме аж ніяк не 2,5 мільйони.


В результаті зміни до програми розвитку галузі культури були прийняті, депутати проголосували за виділення 510 тисяч гривень на ремонт частини покрівлі міського Палацу культури, аби усунути протікання, а на наступний рік до цього питання знову повернуться, аби вирішити подальший ремонт даного закладу.

IMG 85912

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.