Бердичів відзначив 74-ту річницю визволення України від нацистських загарбників. Фото — РІО Бердичів
  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Бердичів відзначив 74-ту річницю визволення України від нацистських загарбників. Фото

В календарі історії України є багато дат, та серед них є й такі, які неможливо забути, стерти з пам’яті і не згадувати. Бо вони, незважаючи на лет часу, так само тривожать і болять глибокими ранами в душах людей, а нині знайшли своє повторення у всім відомих подіях на сході.

28 жовтня вся Україна згадує події вже 74-річної давнини, коли Україна була визволена від нацистських загарбників. Це був результат численних наступальних операцій, які і призвели до остаточного вигнання останніх гітлерівських загарбників з території України у 1944 році.


Цього дня усі вшановують пам’ять тих, хто забезпечив це звільнення, забезпечив мир в країні, народження нового покоління. А ті, в свою чергу, пам’ятають подвиг дідів і прадідів, їхню боротьбу та самовідданість.


Бердичівляни також напередодні цієї важливої дати долучилися до відзначення 74-ї річниці визволення України від нацистських загарбників. Представники міської влади, депутатського корпусу, голови громадських організацій, працівники державних установ, закладів освіти та школярі сьогодні, 26 жовтня, зібралися біля меморіалу «Слава героям!», аби віддати данину пам’яті тим, хто загинув у ті роки, і тим, хто все ж зміг повернутися живим додому наперекір усьому.


Присутні виконали почесну місію покладання квітів, а ведуча нагадала, що і зараз історія повторюється, бо, як і більше 70-ти років тому, наші хлопці та чоловіки боронять українські кордони від ворога. Тому кожен повинен не забувати і подвиги тих років, і мужність нинішніх героїв, бо у різні роки вони робили і роблять напрочуд важливу справу – захищали і захищають наш мир.

А присутні потім здійснили церемонію покладання квітів на знак шани до пам’ятника «Визволителям м.Бердичева», могили підпільників та пам’ятника «Скорботний воїн».


IMG 8536


IMG 8542


IMG 8543


IMG 8547


IMG 8550


IMG 8551


IMG 8552


IMG 8556


IMG 8557


IMG 8558


IMG 8562


IMG 8563


IMG 8564


IMG 8567


IMG 8568


IMG 8569


IMG 8571


IMG 8575

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

anoliya zb 800

rif800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.