Бердичівські театрали щиро аплодували своїй землячці за роль веселої вдови — РІО Бердичів

Середа, 24 Квітня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Бердичівські театрали щиро аплодували своїй землячці за роль веселої вдови

10 жовт. 2018 Олександр Доманський

Цього вівторка Бердичів знову поринув у справжню театральну феєрію.

На сцені оновленого "Музично-драматичного театру на Європейській» буяли красою вечірні сукні, в яких чарівні артистки під звуки справжнього оркестру кружляли у класичних вальсових па. Одеський академічний театр музичної комедії імені М. Водяного представляв цього вечора бердичівлянам оперету Франсуа Легара «Весела вдова», яку за сторіччя свого існування ставили сотні театрів на всіх континентах. Але це аж ніяк не зменшило її актуальності та привабливості.

Асенизатор


Бердичівляни ж із подвійним нетерпінням очікували цієї вистави, адже знали, що в головній ролі одеських постановників гратиме наша землячка, провідна солістка Одеського театру Лілія Духновська. І вона своїх прихильників не підвела.


Її арії звучали бездоганно і натхненно, сукні були найкращими, як це і повинно бути в головної героїні, а чоловіки стелились перед нею, як перед богинею.


Глядачі аплодували, не покладаючи долонь, після кожної репризи, діалогу та арії, а по завершенню вистави артистам чи не десяток разів доводилось кланятись, відповідаючи на аплодисменти та овації. А після міського голови, який вручив чудового букета землячці, до сцени потягнулись інші бердичівляни з не менш гарними букетами.


Оперета ще раз підтвердила, що в Бердичеві прихильники театрального мистецтва є, і в цьому сезоні їм буде на що подивитись.

 

aloka

 

Фотогалерея

hlib

anoliya zb 800

tri vedmedi 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.