Сьогодні в Бердичеві всесвітньо відома оперета – поспішайте, квитків залишилось небагато — РІО Бердичів

Середа, 24 Квітня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Сьогодні в Бердичеві всесвітньо відома оперета – поспішайте, квитків залишилось небагато

У вівторок до Бердичева вже вдруге завітає трупа Одеського театру музичної комедії імені Водяного. Цей колектив зібрав першого разу аншлаг в оновленому Бердичівському театрі на Європейській оперетою «Сільва». Фактично, саме тоді бердичівляни побачили, як виглядає справжній театр, коли у виставі задіяно не два-три актори, а кілька десятків артистів, які вживу співають під живий симфонічний оркестр, в якому грають ще більше музикантів. 

Завтра поціновувачі театру можуть побачити в Бердичеві не менш відому оперету композитора Франца Легара «Весела вдова». ЇЇ вперше поставили у Віденській опері більше ста років тому, але вона не втрачає актуальності і досі. За сто років театри всіх країн світу ставили її на своїх сценах, а в Китаї навіть створили балет за мотивами оперети. Українську версію лібрето написали відомі майстри театрального мистецтва В. Мас та М. Червінський, а постановка Одеського театру входить у число найкращих постановок світу.

Асенизатор

«Весела вдова» - одна з кращих оперет композитора Франца Легара, написана рукою майстра в розквіті сил. Тут знайшли вираз всі особливості його дару, всі грані його таланту: тяга до драматизму, мелодійна щедрість, тонке музичне чуття, почуття епохи в ракурсі жанру оперети.

Вдова з мільйонним статком, молода і красива, від шанувальників немає відбою - чому ж не веселитися? І вона влаштовує прийоми, танцює до упаду, приймає залицяння молодих гульвіс, але нікому не відповідає взаємністю: серце її зайнято. До того ж вона повинна вийти заміж за співвітчизника, щоб її стан не спливло за кордон! .. Скільки за цим слід інтриг і кумедних ситуацій! Як і належить в хорошій опереті. Ця історія - про молоду вдову - мільйонерка Ганні і про аташе чорногорського посольства в Парижі Данилові, їх зустрічі, яка спалахнула взаємної любові та обставин, що виникли на шляху до їх щастя. Фон, на якому розвивається дія, не менш колоритний: дипломатична метушня навколо проблеми - як би мільйони Ганни не достались чужинцеві, ліричні теми закоханих пар, місця, де відбувається дія: особняк посольства, маєток Ганни, шикарний кафешантан «Максим», світ блиску і краси ...

Франц Легар написав безліч оперет, вальсів, сонат, маршів і різних симфонічних творів. Але світову славу йому принесла саме представлена ​​30 грудня 1905 року оперета «Весела вдова».

Квитки можна купити в касі МПК імені Шабельника з 9.00 до 13.00, або ж у театральній касі театру на Європейській,21. Ціна квитків 320 – 350 гривень.

vdova1

 

 

aloka

 

 

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

hlib

anoliya zb 800

tri vedmedi 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.