Родинами відомі актори приїздили до Бердичева підкорювати любителів театру. ФОТО — РІО Бердичів

Неділя, 20 Січня

  • TehnoMayster
  • TehnoMayster remont800

Родинами відомі актори приїздили до Бердичева підкорювати любителів театру. ФОТО

Поринути у сюжет легенди французького театру ХХ століття мали змогу затяті театрали та ті, хто вперше відчув себе маленькою частинкою просторої і ошатної зали «Музично-драматичного театру на Європейській».

Тут, у четвер, на сцені перед бердичівлянами постав символ французьких 60-х, якого порівнюють з «Шербурзькими парасольками» або «Дівчатами з Рошфора». П’єса Марка Камолетті  потрапила в Книгу рекордів Гіннеса, як найбільш часто виконувана в світі, бо була поставлена в 60 країнах.

Асенизатор


Він – паризький ловелас, який вважає, що розбирається у жінках. Його життя, насичене бурхливими романами, розписане детально по днях у записнику, причому не одному. Сьогодні – француженка, завтра – англійка, а післязавтра – вже німкеня. І для кожної, здається, він знаходить час і щоразу підлаштовується під розклади польотів кожної, адже вони всі троє – стюардеси, щоправда працюють на різних авіалініях.


Жінки вважають себе його нареченими, а він – просто насолоджується життям, таким, яким воно є. І все б нічого, і гувернантка, яка в нього працює, в курсі всіх справ та завжди прикриває і виручає господаря, але… Не може ж завжди так щастити? Разом з приїздом кращого друга, якого парижанин вплутує в свої амурні стосунки, з жінками все йде шкереберть. У кожної змінюються графіки польотів і вони на крилах кохання летять до свого нареченого. От тут то всім в будинку доводиться виплутуватися з комічних, і не зовсім, ситуацій, що склались. В результаті фортуна все ж не покинула головного героя. Англійка отримала лист від мільйонера з пропозицією руки та серця і, просячи не тримати на неї зла, покидає дім. Німкеня закохується у друга головного героя і почуття ці взаємні. Лишається одна – француженка, з характером і бажанням будь-що, але вийти за нього заміж. І навіть все таємне, котре випливло зовні, не завадило двом парам бути щасливими. Радіє й гувернантка, адже їй підвищили зарплатню і оплачуватимуть відпустку. Про це могла лише мріяти… колишня стюардеса.


Цікавий сюжет і не менший цікавий склад акторів виступав перед бердичівлянами цього разу. Справжні сімейні хитросплетіння і пікантні ситуації вирували на сцені. Адже вже вдруге в театрі Бердичева грала відома українська актриса, народна артистка України Ольга Сумська разом з двома своїми чоловіками: колишнім – народним артистом України Євгеном Паперним (він же являється режисером вистави) та нинішнім – заслуженим артистом України Віталієм Борисюком. Емоції були настільки натуральні, що важко повірити, де гра, а де – ні.


Поруч на одній сцені грає пасинок рідної сестри «української Роксолани» – Наталії Сумської. Це син від першого шлюбу її чоловіка Анатолія Хостікоєва. До речі, останній з дружиною теж приїздив до Бердичева нещодавно, обоє грали у виставі «Люкс для іноземців». Справжня пристрасть розгортається у виставі між головним героєм, котрого грає Георгій Хостікоєв, та французькою стюардесою Мариною Ягодкіною. І не дивно, адже вони, як виявляється, в житті є чоловіком і дружиною, тому пристрасть справжня, не награна.


Не менш ефектно зіграли свої ролі Христина Синельник (англійка) та Аліна Безуханич (німкеня). Хоч, можливо, для більшості вони не настільки знайомі, але вже встигли полюбитися бердичівлянам у виставі «Боїнг-боїнг».


Звісно, вистава, як і всі інші на сцені «Музично-драматичного театру на Європейській», була українською мовою, що додавало їй ще більшого шарму і цікавості. Аплодисменти глядачів починали звучати ще як тільки відомі артисти виходили на сцену. Не втихали вони і під час гри, так само, як і сміх у залі від комічних ситуацій. Дві з половиною години – і неймовірно велика кількість вражень та емоцій залишилися після перегляду у бердичівлян, які, впевнена, дорогою додому обмінювалися думками з цього приводу.

IMG 5754

IMG 5755

IMG 5761

IMG 5763

IMG 5764

IMG 5765

IMG 5766

IMG 5770

IMG 5772

IMG 5774

IMG 5775

IMG 5776

IMG 5782

IMG 5786

IMG 5788

IMG 5790

IMG 5791

IMG 5792

IMG 5796

IMG 5802

IMG 5804

IMG 5805

IMG 5806

IMG 5807

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

anoliya zb 800

RIFdruk

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
  • UTK1

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.