Художники та народні майстри Бердичева презентували свої шедеври у виставковій залі Музею історії. Фото — РІО Бердичів

Середа, 18 Липня

  • TehnoMayster
  • TehnoMayster remont800

Художники та народні майстри Бердичева презентували свої шедеври у виставковій залі Музею історії. Фото

Кожна людина - по-своєму творча, обдарована та багатогранна особистість, має здібності і захоплення, Дехто їх втілює у реальність лишень для себе і для вузького кола рідних та друзів, а дехто демонструє загалу власноруч виготовлені шедеври мистецтва, аби поділитися частинкою своєї душі, своєї мрії, свого погляду на оточуючі речі та предмети.

У вільних художників та народних майстрів Бердичева це виходить якнайкраще, адже те, чим вони захоплюються і що хочуть передати своїми роботами людям, дійсно вражає. Виставка їхніх робіт у виставковій залі Музею історії вже стала гарною традицією, адже проходить щороку і не раз, а восени і навесні.


Цього разу урочисте відкриття виставки картин міської Спілки вільних художників та народних майстрів «Вернісаж» відбулося у п’ятницю, 6 жовтня. Мистецький захід зібрав не лише авторів цих чудових робіт, але й представників міської влади і усіх, хто виявив бажання побачити усю красу, так реалістично передану фарбами на полотні.


Свою фантазію і бачення природи, жіночих та дитячих рис обличчя, різнобарвних квітів та предметів, Кляштору і навіть відомої усім ікони Матері Божої Бердичівської представили Микола Романчук, Володимир Татаринцев, Юрій Кисельов, Мар’ян Загородній, Павло Жигадло, Олександр Войтко, Ольга Дзюрдей, Олександр Алимов та Юрій Чебоненко. Виставка в Музеї історії розміщуватиметься до 19 жовтня, тому бердичівляни та гості міста ще мають змогу побачити на власні очі ці неймовірні картини.

IMG 0301

IMG 0302

IMG 0303

IMG 0305

IMG 0306

IMG 0307

IMG 0308

IMG 0309

IMG 0311

IMG 0312

IMG 0313

IMG 0314

IMG 0315

IMG 0316

IMG 0319

IMG 0320

IMG 0323

 

 

 

kolibris robota

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.