Культура — РІО Бердичів

Субота, 26 Трв

Культура

Нещодавно довелось перебирати старі газетні підшивки (директор музею запропонував здати їх на зберігання до архівних фондів) та не зміг відірватись, перечитуючи деякі статті. Так, в ювілейному, сотому номері газети за серпень 2002 року була опублікована замітка під назвою «Ринок і театр». Вона настільки перекликається із сьогоденням, що варто опублікувати її ще раз повністю і без скорочень.

Розумні, талановиті, наполегливі, успішні – саме такі діти наповнили своєю присутністю актову залу Бердичівської райдержадміністрації. Тут зібралися кращі з кращих вихованців районного Будинку дитячої та юнацької творчості, та де дав старт захід під назвою «Сузір’я талантів». Здобутки дітей оцінені і прийшов час про них заговорити.

Його ім’я відоме далеко за межами нашої країни, а творчість не залишає байдужим нікого, хто любить свою Батьківщину. Славетний «Заповіт» Тараса Шевченка протягом віків лунає з вуст кожного українця, а невмируща фраза «Борітеся – поборете! Вам Бог помагає…» стала своєрідним закликом до боротьби і є актуальною й сьогодні, у непрості для нашої країни часи.

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ФОТОКОНКУРС «14 років в строю» присвячений 14-й річниці 26 артилерійської бригади

Дійсно, нечасто учні та студенти навчальних закладів, які розташовані у Бердичеві, але підпорядковуються Житомиру чи Києву, беруть участь у загальноміських культурних чи спортивних заходах. Адже, напряму міська влада не може наказати їм щось робити, але завдяки дружній співпраці, а подекуди, правильній кадровій політиці, вдається досягати розуміння та співпраці.

За ініціативи Бердичівської районної державної адміністрації та Бердичівської районної ради сьогодні, 17 травня 2018 року, було проведено акцію «Одягни свою вишиванку».

Легенда французького театру 60-х років ХХ століття, що не поступилася за популярністю місцем «Шербурзьким парасолькам» або «Дівчатам з Рошфора». П’єса французького класика Марка Камолетті, яка увійшла до “Книги рекордів Гіннеса” як маюча найбільшу кількість постановок за кордоном французька комедія, що поставлена в 60 країнах світу.

 

Називається книга «Музей Оноре де Бальзака у Верхівні», і презентувала її в Бердичеві сама авторка, перший завідувач літературно-меморіального музею письменника, як відділу Житомирського обласного літературного музею, Людмила Григорівна Журавська.

 

Сьогодні вранці працівники комунального підприємства МКАРС (Міська Комунальна Аварійно-Рятувальна Служба) монтували цей електронний екран на початку театральної площі, поблизу магазину «Brand» 

Вже стало доброю традицією для бердичівлян зустрічати в нашому місті українських артистів високого рівня, котрі полюбилися кіноманам зазвичай з екранів телевізорів або ж, можливо, для когось і наяву в театрах інших міст. За три місяці простора і ошатна зала «Музично-драматичного театру на Європейській» бачила не так вже й мало відомих акторів, які своїми ролями у виставах полонили серця бердичівлян і залишали пам’ятний слід лише приємних вражень.

В селах Скаківка, Журбинці та Хмелище на честь Дня пам’яті і примирення та Дня Перемоги у Другій світовій війні пройшли урочисті заходи, в яких взяла участь голова Бердичівської районної ради Софія Томашевська.

Вечір пам’яті 08 травня 2018 року відбувся у Будинку культури села Слободище. Багаточисленна громада зібралася тут, аби усім разом вшанувати світлу пам’ять полеглих воїнів Другої світової війни, ветеранів, які недавно ще відвідували аналогічні свята, Героїв сьогодення – загиблих у антитерористичній операції українців і земляків.

Дмитро Юхимович Коляда з Реї та Леонід Якович Кравчук з Красівки не могли втримати в обіймах букети квітів, які їм подарували учні сільських шкіл у святково прикрашеній великій залі будівлі Бердичівської РДА. На жаль, не змогли прийти на свято ще декілька ветеранів, яких сердечно запрошували, але здоров’я їм вже не дозволяє такі навантаження.

  • zahid bud
  • zahid bud1
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.