Культура — РІО Бердичів
  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Культура

 

9 листопада 2019 року викладачі та студенти відділення «Музичне мистецтво» Бердичівського педагогічного коледжу відвідали Оперну студію НМАУ імені П.І. Чайковського, адже  на сцені Великого залу музичної академії, в опері С. Гулака-Артемовського «Запорожець за Дунаєм», дебютувала випускниця коледжу 2014 року, нині студентка 4 курсу  НМАУ імені П.І. Чайковського, Дарія Назимчук (клас заслуженої артистки України, доцента Ірини Семененко).

 

Кажуть, мистецтво лікує. Саме з цією благородною метою відомий бердичівський художник, член Спілки вільних художників «Вернісаж», майстер народної творчості Володимир Татаринцев вирішив влаштувати виставку своїх картин у актовій залі обласного госпіталю для ветеранів війни. Щоб і люди, які знаходяться тут на реабілітації чи лікуванні (а нині більшість хворих у стінах закладу – це учасники АТО та ООС), і їх рідні та близькі, які постійно відвідують їх тут, могли відчути цілющий влив краси.

Хоча офіційно День працівників сільського господарства — професійне свято працівників сільського господарства, підприємств з переробки сільськогосподарської сировини, харчової промисловості, заготівельних, водогосподарських та обслуговуючих підприємств і організаційагропромислового комплексу України відзначається щорічно у третю неділю листопада, але в Бердичівському районі його святкування розпочали ще в четвер. 

Гамірно, дзвінко і весело було сьогодні зранку у міському Палаці культури ім. О. Шабельника. Непосидючі вихованці дитячих садочків, трохи старші учні шкіл міста, а ще – талановиті, творчі і креативні родини не лише з Бердичева та Бердичівського району, а й з інших районів, і, звісно ж, представники міської влади зібралися тут на конкурсі-фестивалі «Увага дитині – успіх країні».

Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва щорічно відзначається 9 листопада. Численна армія культпрацівників Бердичівського району відзначали свято напередодні.

Вихідними, що минули, працівники культури і народного мистецтва відзначали своє професійне свято. Не стали винятком і бердичівляни, які трудяться у цій сфері, реалізовують себе як особистості через творчість, самі популяризують українську культуру та заохочують інших, роблять життя жителів та гостей нашого міста яскравішим, даруючи гарний настрій і створюючи справжнє свято та приємну, теплу, родинну атмосферу для кожного.

Відкриттям персональної, масштабної і напрочуд майстерної виставки бердичівського художника ознаменувався робочий день середи у Музеї історії міста. Причому у стінах музею виставку своїх картин Сергій Шустер проводить уперше, адже чоловік презентував раніше свої надзвичайні роботи зазвичай у міському Палаці культури.

Щороку 28 жовтня кожне місто, містечко, село та селище нашої держави відзначає важливу в її історії дату – День визволення України від німецько-фашистських загарбників.

Новина про це з’явилася на Офіційному порталі міста і неабияк зацікавила багатьох бердичівлян. Адже у нашому місті циркове мистецтво має неабияку популярність, воно розвивається, залучає до своїх лав все більше і більше бажаючих опанувати його.

В рамках «Мистецької вітальні» у гуманітарній гімназії №2 було проведено відкрите засідання на тему «Авангардизм. Творець народної краси». На початку заходу 9-класники пригадали основні риси авангардизму – одного з напрямів у мистецтві, який вони нещодавно вивчали.

anoliya zb 800

rif800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.