Культура — РІО Бердичів
  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Культура

Саме міські школи та заклади культури представляли більшість людей, які зібрались в четвер о 15.00 біля монументу «Слава Героям». Було ще кількадесят студентів коледжів міста та кілька небайдужих бердичівлян, які відвідують всі подібні заходи у місті.

Зачем нужно выбирать лучшее агентство актеров для корпоративного ивента? Ведь сейчас эта тема очень популярна, и подавляющее число компаний стараются организовывать массовые, и хорошие тимбилдинги, что поможет сплотить команду и провести профилактику текучки кадров. Аниматоры в Киеве – это настоящие профессионалы, которые способны подарить массу приятных впечатлений, организовать отличный отдых и сделать все возможное, чтобы запомниться.

І їхні імена крізь роки залишаються у пам’яті рідних, близьких, знайомих і просто вдячних бердичівлян. Їхні прізвища не лише щороку 15 лютого або ж напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав звучать від ведучих години-реквієм, від побратимів і всіх, хто особисто знав цих молодих хлопців та чоловіків, а й щодня у спогадах живих свідків і учасників тих подій.

Важной частью жизни каждого ребенка является всестороннее развитие – родителям следует уделять этому должное внимание. Одной из частей такого развития следует выделить музыку. Для того чтобы ребенок имел слух, чувство ритма, можно приобрести для него детский синтезатор или цифровое пианино, узнать подробнее на https://musician.ua.

Здавалося б, 31 рік віддаляє від тієї дати, коли нарешті мужні і відважні воїни, яким довелося побувати у самому пеклі афганської війни, повернулися додому. Проте, скільки б часу не минуло, кожен з них пам’ятає ці страшні події, перемоги і втрати, неначе вони були вчора. І з покоління в покоління передається не лише пам’ять про героїчні подвиги воїнів-афганців та воїнів-інтернаціоналістів, але й глибока вдячність і шана, яка кожного року у Бердичеві висловлюється на організованих концертах та мітингах-реквієм.

У Київському національному музеї історії України продовжує свою роботу виставка «Доля науковця в горнилі великого терору», присвячена 120 -річчю з дня народження видатного археолога, історика і краєзнавця Тодосія Мовчанівського.

Чому Бердичева немає на поштових конвертах?

05 лют. 2020 Автор Олександр Доманський

Нещодавно довелось відправляти листа і до рук потрапив поштовий конверт із написом «Красилів». На ньому було зображено фрагмент давньої карти, малюнок місцевого костелу та написано: «575 років від часу першої писемної згадки».

 

Вже вдруге у виставковій залі Музею історії Бердичева свої дивовижні роботи презентує талановита жінка Лариса Кравченко. Рік тому бердичівляни вже мали змогу поринути у світ різнотрав’я та квітів, акуратно і з неабиякою фантазією розміщених на картонному полотні. Проте цього разу майстрині є також чим здивувати і зачарувати поціновувачів прекрасного, адже від картин неможливо відірвати погляд, настільки кожна з них по-своєму цікава, оригінальна та напрочуд делікатна.

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.