Світлана Семчук — РІО Бердичів

Вівторок, 7 Грудня

Світлана Семчук

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

Кожна дитина повинна мати сім’ю, в якій зростатиме у любові, турботі, радості та затишку. Однак трапляються ситуації, коли з тих чи інших причин діти отримують статуси позбавленої батьківського піклування або ж сироти.

Виконавчий комітет Бердичівської міської ради на Офіційному сайті міста повідомив про оголошення конкурсу на найкраще оформлення фасадів будівель, вітрин та прилеглих територій:

Оскільки урочисте відкриття головного символу новорічних свят – ялинки на площі Центральній у Бердичеві – щороку відбувається 19 грудня, працівники МКАРСу зазвичай починають її наряджати трохи раніше.

У міській поліклініці Бердичева продовжуються нововведення.

Це ще одна і, по суті, крайня тема, про яку говорив міський голова на пресконференції із журналістами у якості питань, заданих безпосередньо бердичівлянами. Про дороги, безпритульних собак і цілодобові аптеки ми написали в попередніх публікаціях.

Це питання неодноразово обговорювали містяни у Фейсбуці, так як більшості довелося зіткнутися з проблемою неможливості купити ліки вночі, якщо раптом захворіла дитина чи щось трапилося, а під рукою необхідних препаратів не було. Раніше кілька аптек працювали цілодобово, а ще приїхати можна було і до аптеки на території міської лікарні. Нині ж більшість аптек міста працюють до 9-ї, 10-ї чи 11-ї годин вечора, тому або запасайся ліками заздалегідь, або чекай ранку.

Друга половина дня четверга для представників засобів масової інформації пресконференцією з міським головою, на якій журналісти мали змогу задавати питання, що найбільше цікавлять їх та читачів газет і сайтів. Проте, окрім цих питань, Сергій Орлюк відповідав також на питання, які попередньо були надіслані на електронну пошту міської ради від бердичівлян. Якраз і вони стали першою частиною цієї зустрічі.

Про те, що не можна спалювати сухе листя, гілля та бур’ян бердичівлян неодноразово попереджають, пояснюючи про адміністративну відповідальність за такі правопорушення. Адже такі дії трактуються як порушення правил благоустрою міста і караються відповідно до КУпАП штрафом на суму від 340 до 1360 гривень для фізичних осіб та від 650 до 1700 гривень – для юридичних.

Нарешті питання, яке викликало свого часу суперечку між депутатами, першим заступником міського голови та керівниками управлінь і відділів виконавчого комітету, вирішене позитивним чином.

На електроопорах, ринвах і деревах, парканах і воротах, фасадах будинків і магазинів – де тільки не побачиш наліплені папірці з оголошеннями про послуги та кредити.


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.