Вчора ввечері в Бердичеві знову мінували гральні автомати. Фото — РІО Бердичів

Четвер, 9 Квітня

  • Бердичівський Базар

Вчора ввечері в Бердичеві знову мінували гральні автомати. Фото

Сталось це близько шостої години вечора за адресою вул. Соборна, 18. Саме тут, в колишньому приміщенні банку OTP (а ще раніше тут були продовольчий магазин, банк «Мрія», компанія «Аміант», меблевий магазин, а на початку своєї історії - Дитячий Світ) кілька місяців тому зробили новий ремонт та відкрили зал гральних автоматів під вивіскою Національної лотереї. 

Чому їх не закриває міліція? Чому вони знову і знову з’являються в найкращих і найзручніших місцях? Та тому, що є люди, які несуть туди свої гроші. Крім того, законодавство про лотереї таке заплутане, що дає можливість організаторам виходити сухими з води в будь-яких ситуаціях.


Ось що говорять про лотерею її організатри, представники підприємства (іноземного) «Українська національна лотерея»: «Лотерейні термінали (або термінали електронної системи прийняття ставок), розміщені в залах Української Національної Лотереї, за своїми технічними ознаками не є гральними автоматами чи іншим гральним обладнанням, вони не містять жодного програмного забезпечення та використовується в якості точки доступу до електронної системи прийняття ставок (Лотерейної системи) оператора державної лотереї, тобто його завдання полягає лише у фіксації факту участі гравця в розіграші. Відповідно до ст.1 п.17 ЗУ "Про державні лотереї в Україні" термінал електронної системи прийняття ставок – це програмно-технічний комплекс, який призначений для реєстрації здійснених розповсюджувачем або гравцем (термінал самообслуговування) операцій з прийняття ставок у державні лотереї … та передачі інформації про здійснені операції до центральної електронної системи. Термінал електронної системи прийняття ставок не містить в собі приладів та/або програм, які самостійно визначають результат розіграшу лотереї або розмір виграшу гравця, а також не є з'єднаним з такими пристроями та/або програмами»


Отже, лише «мінуванням» гральних залів можливо сьогодні привернути увагу до проблеми, чим і займається вкотре хтось з противників даної ситуації.


Після отриманого дзвінка правоохоронці вивели всіх із зали, та не пускали туди нікого до приїзду вибухотехнічної групи. Ніякої вибухівки там не знайшли, але не виключено, що в когось таки урветься терпець і крім міфічних погроз він таки знайде більш радикальний спосіб боротьби з цією хворобою. 

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.