З рахунку бердичівлянина підозріло зникли гроші — РІО Бердичів

Четвер, 4 Червня

  • Бердичівський Базар

Поліція вкотре застерігає жителів Бердичівщини від ошуканств, що вчиняються від імені банківських та фінансових працівників, псевдо правоохоронців або ж купівля-продаж товарів через мережу Інтернет.


17 травня до Бердичівського відділу поліції звернувся 29-річний місцевий житель, повідомивши про підозріле зникнення зі свого банківського рахунку 1450 гривень. Як з’ясувалося, напередодні чоловік продиктував невідомій особі дані банківської картки з метою отримання грошових коштів за продаж касового апарату через мережу Інтернет.


В подальшому він отримав СМС-повідомлення про зарахування грошей на його банківську картку і передав обумовлену річ автомобілем таксі. Через деякий час чоловік виявив, що його ошукали, так як вказаних грошей на його картці не було.


«Вищевказані події були кваліфіковані як шахрайство. У рамках розпочатого за ч.1 ст.190 Кримінального кодексу України досудового розслідування поліція встановлює особи пройдисвітів і їх місцезнаходження»,– розповів начальник Бердичівського відділу поліції Роман Зайцев.


Правоохоронці закликають громадян дотримуватися наступних порад:
- нікому і за жодних обставин не надавайте особистої інформації (номер банківської картки, рахунку, CVV-код, пін-код, коди, які надходять у СМС-повідомленнях тощо), тим більше в телефонному режимі;
- не довіряйте телефонним сповіщенням про невиконані кредитні зобов’язання й необхідність у зв’язку з виниклим непорозумінням звірити номер вашого кредитного рахунку з нібито наявною інформацією у банку. Принагідно згадайте, що у контактному центрі установи зазвичай клієнтів запитують лише чотири останні цифри вашої кредитки.
- для оплати товарів (послуг) через мережу Інтернет використовуйте окрему платіжну
картку з граничним лімітом, яка передбачена тільки для цього та не дає змоги здійснювати з її використанням операції в торговельній мережі та зняття готівки.
- необхідно використовувати сайти тільки відомих і перевірених Інтернет-магазинів.


Розкажіть про заходи перестороги своїм батькам, рідним, сусідам та знайомим. Це допоможе вберегти їх від неприємностей та завадить ошуканцям продовжити свою злочинну діяльність.

Відео

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.